Clive Cussler, Justin Scott - Hırsız

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
808
12,361
Clive Cussler, Justin Scott - Hırsız

Isaac Bell Serisi 05
bDKcG.jpg

Avrupalı iki bilim adamı Mauretania adlı bir transatlantikle çıktıkları uzun yolculuk sırasında kaçırılmak üzereyken Van Dorn Şirketi’nin dedektifi Isaac Bell tarafından kurtarılırlar. Ne var ki, ikinci kaçırılma girişiminde o kadar da talihli değildirler. Haydutlar bir kez daha saldırdıklarında bilim adamlarından biri ölür.

Ellerinde bu kadar değerli olan ne vardır?

Savaş bulutları ufku kaplarken, acımasız bir casus, Alman İmparatorluğu’na önemli bir avantaj sağlayacak bir şey bulmuştur. Bu adamın kim olduğunu, amacının ne olduğunu öğrenmek ve onu durdurmak Isaac Bell’e düşer. Ne var ki Dedektif Bell, belki de çok geç kalmıştır…

Acaba dünya geri dönülmez bir girdaba mı sürüklenmektedir?

Yayınevi: Altın Kitaplar
Çevirmen: Esat Ören
Yayın Tarihi: 28.03.2014
Özgün Adı: The Thief

Mediafire
PdfCs 4Mb:
Epub:

Yandex
PdfCs 4Mb:
Epub:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Çok teşekkürler üstadım.

Çok sevdiğim bir yazar ve macera kitaplarıdır. Çoğu kitabı da mevcut. Eksik olanları da tamamlıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Teşekkürler üstadım. Gerek buradan ve gerekse facebook'tan bol bol kıymetli paylaşımlarınızı indiriyoruz. Çok büyük kültür hizmeti yapıyorsunuz..

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
897
1,849
İstanbul
Macera kitabı yazarlarında bana göre listenin en başındaki yazar Clive Cussler'dır.
Şimdiye kadar 15-6 kitabını okumuşumdur. Her biri ayrı keyif, her biri ayrı sürükleyici.

Bu okuduklarımdan biri. Ama elektronik arşivimde olsun isterim.

Teşekkürler eline sağlık.