Çizgi Roman Diyarı

Çizgi Roman Diyarı (http://www.cizgidiyari.com/forum/)
-   Diyar Kütüphanesi (http://www.cizgidiyari.com/forum/diyar-kutuphanesi/)
-   -   Erhan Tuncer - Bir Yadigar Ejder Kitabı (http://www.cizgidiyari.com/forum/diyar-kutuphanesi/129816-erhan-tuncer-bir-yadigar-ejder-kitabi.html)

Kozmos 10.Mayıs.2019 21:53

Erhan Tuncer - Bir Yadigar Ejder Kitabı
 
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Tarih denildiğinde akla gelen şeyleri bir sayalım: imparatorlar, savaşlar, padişahlar, fatihler vs. Bütün tarih kitapları hemen hemen aynı bilgilerle doludur. Kimsenin ilgisini çekmez mesela on altıncı yüzyılda bir demircinin hikayesi. Sinema tarihini de -bu hep aynı anlatı rejiminden ayrı tutamayız. Starların, büyük oyuncuların, büyük filmlerin tarihi. Yine kimsenin ilgisini çekmez sinemanın gerçek emekçileri olan adını bile bilmediğimiz insanların hikayesi. Ama asıl hikaye ilgimizi çekmeyen o yerde, yerlerde.
Büyük harfli Tarihin yerine küçük harfli tarihlerin tarafında olan, büyük adamların yerine küçük adamları tutan Nirengi iftiharla sunar: Bir Yadigar Ejder Kitabı.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dedecan 61 11.Mayıs.2019 06:58

Değerli emekçi adnan abiyi bir kez daha rahmet ve özlemle anıyoruz.. Ayrıca şunuda belirtmekte yarar var.. Hiçte öyle küçük bir adam değildi rahmetli bedeni kadar yüreğininde büyük olduğunu bilen Bilir...

Dedecan 61 04.Temmuz.2019 04:17

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Arkadaşa bir sözümüz vardı zamanında hakkında bir bilgi veya anı bulursam yazacaktım..Bunu geçenlerde yeni buldum Süheyl Eğriboz merhumun ağzından... :)

Süheyl Eğriboz anlatıyor:

"Bu adam içki içmez. Bir yere gidiyor, açılışa gidiyor, limonatasının içine votka koyuyorlar.

Bir daha, bir daha, bir daha… Gırgır geçecekler ya! Biraz da Allah rahmet eylesin çocuk zekâlıydı. Limonata yerine içiyor. Galatasaray kulübünün karşısında bir otel vardı. Ufacık bir otel. Tuvaleti alaturka. Otele gidiyor, 100 numaraya gidiyor, içkili de zaten. Oturuyor, kalkarken ayağı kayıyor, kafasını karşıdaki duvara vuruyor. Bu işte ölüm sebebi; beyin kanaması…" :(


Mehmetsirin 04.Temmuz.2019 11:38

Yeşilçamı yeşilçam yapan cefakar isimsiz kahramanlardandı,çok vefasızlık gördu,Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 06:32

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0