Dünyanın Ünlü Filmlerinin Fotoromanları

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Dünyanın Ünlü Filmlerinin Fotoromanları
Dergi Yazıları (Muhtemelen Ses Mecmuası)
5 film (10 sayfa) 14.4 MB, CBR

Bu kupürler bir klasörün içinde çıktı, hangi tarihte kestiğimi filan not almamışım, hangi dergiden ne zaman aldığımı da not etmemişim, ama tifdruk baskılı oluşundan ve genel yapısından ya "Ses mecmuası" ya da "Hayat mecmuası"ndan kesmiş olmalıyım. Bana daha çok Ses dergisi gibi geliyor. Tarih de 70'lerin sonu, 80'lerin başı olmalı. Ne yazık ki sadece 5 filmin 2'şer sayfalık fotoromanı mevcut. Fotoromanı olan filmler: "Barry Lyndon", "Violette ve François", "Cat Dancing'i Seven Adam", "Dönüş Noktası" ve "Xanadu". Elinde başka kupürler olan dostlar varsa konunun altına ekleyebiliriz ve CBR dosyayı güncelleyebiliriz.

Film-fotoroman-ses.jpg

(MediaFire)

Son düzenleme:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231
Üstadım linkten sadece resim çıkıyor gözden kaçmış galiba bakabilirmisin.

Linki düzelttim sevgili "Beymelikli18" üstadım. Bu gibi talihsizliklerin nedeninin dalgınlık olmadığını bilmelisiniz, bu bir "bug" galiba ve uzun süredir bu durum olageliyor, farkettiğimde düzeltiyorum. Bütün bunlar benim emektar bilgisayarın veya emektar yazılımının acayip bir "önbelleğe" sahip olmasından galiba. Şimdi linki düzeltirken bile birkaç dakika boğuşmak zorunda kaldım. Mesela sentakstaki bir satırı siliyorsunuz (backspace veya seçip silerek), yerine kopyaladığınız linki yapıştırıyorsunuz (ya da yapıştırdığınızı sanıyorsunuz) zira dikkat etmezseniz bir önce silmiş olduğunuz satırı yapıştırmış oluyorsunuz (silerken sanki kopyalanmış gibi panoya kaydediyor ve oradan silemiyor galiba). Bu tuhaf bir durum, bir türlü çare bulamadım. Bilgisayarı virüslere ve diğer kötü etmenlere karşı elimden geldiği kadar koruyorum, durumun sebebi bu tür şeyler olamaz. Başka bir şey var mutlaka. Belki RAM hatası filandır.

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Çok güzelmiş gerçekten...
İlginç ve güzel paylaşım
için teşekkür ederim üstadım.

Gandor dostumuzun paylaştığı
ACELESİ OLANLAR İÇİN 99 KLASİK FİLM
acelesi-olanlar-icin-99-klasik-film-628586-20-O.jpg

ve benim arada bir örnekler verdiğim
ACELESİ OLANLAR İÇİN 90 KLASİK KİTAP
geldi şimdi aklıma...
acelesi-olanlar-icin-90-klasik-kitap83bd18d9d35d26617c98c7b4d122a1fe.jpg

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Vayy bee bu filmlerinde fotoromanı varmış demekki.. Helal osun üstat olayı bitirmişsin tebrikler..