Masallar (Çocuklara, Torunlara, Yeğenlere)

Masallar (Çocuklara, Torunlara, Yeğenlere)

Diyar Kütüphanesi

Like Tree118Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11.Ağustos.2016, 21:10   #1
Onursal Üye
Çeviri Balonlama
Yönetici

hggurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 315904
•Rep Seviyesi :
hggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond reputehggurak has a reputation beyond repute
Standart Masallar (Çocuklara, Torunlara, Yeğenlere)
Çocuklara, Torunlara, Yeğenlere
Masallar

Merhabalar Sevgili "Diyar"daşlarım,

Geçen gün eski CD'lerimi karıştırırken hafızamdan
silinmiş olan 4 adet masal CD'si buldum
(La Fontaine, Ezop, Andersen ve Keloğlan Masalları)
ve birden bunları sizlerle paylaşmak geldi içimden...
Sonra oturdum bu CD'lerin bir listesini çıkardım,
parçaları mp3 formatına çevirdim, düzenledim;
Kısacası, gözünüze hoş gelecek hale getirmeye çalıştım...

İçerik de, sesin teknik kalitesi de oldukça iyi.
Mp3'lerin hepsi 44,1 Khz, 16 bit ve 192 Kbps 'dir.

Masallar Hayriye Yüksel tarafından derlenmiş,
Düzenlemesi Namık Yüksel tarafından yapılmış ve
Deniz Özen'in sesiyle de stüdyo kaydına alınmış...
Tüm masalların fonunda hoş ve uygun müzikler,
ses efektleri kullanılmış.

Çocuklara, Torunlara ve Yeğenlere birebir.
Sanırım sizlerin dahi ilgisini çekebilir.

Aşağıda, içerikle ilgili bilgiler; yazının sonunda da
indirme linkleri var...

İyi dinlemeler efendim...

MEGA Linkleri:

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
(91.6 Mb)

(91.9 Mb)

(91.4 Mb)

(92.8 Mb)

Konu hggurak tarafından (29.Eylül.2019 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.
hggurak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Ağustos.2016, 21:27   #2
Onursal Üye

ahmet akyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25450
•Rep Seviyesi :
ahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond repute
Teşekkürler Sevgili hggurak, Kızlarıma kış akşamları uyumadan önce mutlaka dinlettireceğim. Her ikisi de masalları çok seviyor ve eminim ki bunları büyük bir keyifle dinleyecekler uyumadan önce...
Mutlusun, düşünme kara kara.

Konu Baltimora tarafından (17.Ocak.2021 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.
ahmet akyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Ağustos.2016, 22:24   #3
Aktif Üye

Ray Luca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 20099
•Rep Seviyesi :
Ray Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond reputeRay Luca has a reputation beyond repute
Ray Luca - İCQ üzeri Mesaj gönder
Biz her akşam masal okuruz kızıma ama bir de başkası okusun bakalım. Teşekkürler.
Alt 11.Ağustos.2016, 23:41   #4
Yönetici

Shoryuken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 957836
•Rep Seviyesi :
Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute
Ben de oğlum için alıyorum. Zahmetleriniz için teşekkür ederim üstadım. Makbule geçti doğrusu...

Fahri Sherlock Holmes

Shoryuken isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ağustos.2016, 00:49   #5
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1766547
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Benim kızlar da masallar için büyümüş
sayılırlar diyeceğim ama çok emin değilim,
küçük kızım sever diye düşünüyorum.
Olmadı yan cebime koyar, kendim dinlerim,
n'apalım. Ölümsüz çalışmalar için teşekkürler,
ellerine, gönlüne sağlık üstadım, sevgi ve saygılar.
Alt 12.Ağustos.2016, 22:04   #6
Onursal Üye

serdary67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 262702
•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Çalışma çok özel. Dün birine baktım diğerlerini de aldım. Büyük emek var. Sağ olun Sayın hgurak.

Konu Baltimora tarafından (17.Ocak.2021 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ağustos.2016, 22:39   #7
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1297946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Bende masal dinleyecek yaşta çocuk yok ki.
Eee, şiştim kaldım.
Alt 12.Ağustos.2016, 22:57   #8
Onursal Üye

kandraks53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 105491
•Rep Seviyesi :
kandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond reputekandraks53 has a reputation beyond repute
Bakıyorum diyarda herkes büyümüş.. Benden, bizden ala çocuk mu olur.. Bende de masal dinletecek benden başka kimse yok.. Kendim için indirecektim ama Mega ile kan davalıyız.. O yüzden indiremedim.. Gene de hggurak üstada emeklerinden dolayı teşekkürler ediyorum.. Ahmet Akyol.. İyi dinle toplandığımızda sana anlattıracağım..

Konu Baltimora tarafından (17.Ocak.2021 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.
kandraks53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ağustos.2016, 01:28   #9
Onursal Üye

ahmet akyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25450
•Rep Seviyesi :
ahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond reputeahmet akyol has a reputation beyond repute
Alıntı: kandraks53´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bakıyorum diyarda herkes büyümüş.. Benden, bizden ala çocuk mu olur.. Bende de masal dinletecek benden başka kimse yok.. Kendim için indirecektim ama Mega ile kan davalıyız.. O yüzden indiremedim.. Gene de hggurak üstada emeklerinden dolayı teşekkürler ediyorum.. Ahmet Akyol.. İyi dinle toplandığımızda sana anlattıracağım..

Tamam Abi, ben dinleyip ezberlemeye başladım bile... Sıra numarasına göre tek tek anlatacağım sana, ama sakın ha masalların etkisinde kalıp masada uyuyup kalma....
Mutlusun, düşünme kara kara.

Konu Baltimora tarafından (17.Ocak.2021 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.
ahmet akyol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ağustos.2016, 23:10   #10
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

kadirnip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 710731
•Rep Seviyesi :
kadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond reputekadirnip has a reputation beyond repute
kadirnip - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Farklı, yaratıcı ve mükemmel çalışmaların üstadına çok teşekkürler... Elinize sağlık sevgili Hggurak...
kadirnip isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil