Magic The Gathering 02 (Çeviri ve Balonlama)

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
magic20001ntn.jpg
magic20004.jpg

Hikayemiz, muazzam büyüklüğü nedeniyle, adı uzunca bir süredir neredeyse tüm boyutla eş anlamlı hale gelen
ve bir metropolis olan Ravnica Şehri’nde başlar…

Evrengezgini bir hırsız olan Dack Fayden, Rakdos Tarikatı’ndan çok değerli bir nesneyi çalar; Antik Diş. Kendisini takip eden tarikat üyelerinden bir başka boyuta atlayarak kurtulur. Aranan bir adam olduğunu bilmeden evine döner. Neticede bir kez daha boyut değiştirmek zorunda kalan Dack, Ravnica’ya yaralı ama tek parça halinde gelir. Yaraları tedavi edildikten sonra güvenli bir yerde çaldığı nesnenin gizemlerini açığa çıkarmak için yeteneklerini kullanır. Ancak bunun yerine, eyleme sebep olan caninin gözünden doğduğu şehrin yıkımını görür.

Şoka uğrayan ama kararlı Dack, kadının izini takip etmek için yeni hedefini belirler: Innistrad.

Önceki Sayı
http://www.cizgidiyari.com/forum/direnc11/66084-magic-gathering-01-ceviri-ve-balonlama.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
çok sağol..bu aralar fantastik bir romana başlamıştım..bu çizgiromanlada daha iyi gaza gelirim...:)

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Seçimlerinizi fantazya içerikli çizgi romanlardan yana kullandığınız için çok şanslıyız. Bu türün sevenleri için şahane bir eser.

Ellerinize sağlık vede teşekkürler :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Aslında bu ikiliye biraz haddini bildirmek lazım..
Bir önceki ve tek sayıyı (erindiğim için bakmadım) 5 yıl önce yapıp bugüne kadar bekleyecekler bir de ben beğeneceğim..
Beğenmiyorum kardeşim..
Yakaladığım ilk yerde de hesabını soracağım..
Admin sözü..

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Pek duymadığım bir öykü. Ama fantastik edebiyatı oldukça severim. Özellikle The Lord of the Ring serisini. Kitap arşivimde de mevcut zaten. Bu güzel öykü için çok teşekkürler, sayın Watchmen'in asi çocuğu Comedian.

12 Şub 2010
15,006
543,642
İlk bölümü gözümden kaçmış, bu vesileyle iki bölümü birden okudum.

İyi ki, ilk bölümü zamanında okumamışım:) ikinci bölümün son iki sayfasında çok güzel bir fantastik maceraya adım atmış olduğumu anladım.

Devam bölümlerini beklemek, sevdiğim bir şey değil ve tümünü bir arada okumayı tercih etsem de

yakalandım bir kere, talihime küsüp yeni bölümlerini beklemekten başka çarem yok.

Güzel seçiminiz için ve emekleriniz için tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum sevgili direnc11 ve comedian dostlarım

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Ben bu çalışmaları neden çok geç görüyorum.
İlkini fark etmemişim, kendimden utandım.
Sonra düğün hazırlıkları olur öyle, arada gözden kaçar dedim.
Şimdi biraz aç gözlülük yapıp bu serini devamını rica edeceğim.
Ben beğendim.
Elinize sağlık.