Flash GORDON 01 Mongo Gezegeninde (07 Ocak 1934 - 08 Temmuz 1934)

Flash GORDON 01 Mongo Gezegeninde (07 Ocak 1934 - 08 Temmuz 1934)

direnc11

Like Tree104Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27.Ağustos.2013, 22:23   #1
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

vefalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1349987
•Rep Seviyesi :
vefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond repute
Wbtr Flash GORDON 01 Mongo Gezegeninde (07 Ocak 1934 - 08 Temmuz 1934)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dosyanın sonuna rar ekliyerek açabilirsiniz.

Güzide beyefendi dostum ‘profesör’ithaf ediyorum.

Alex Raymond’un 1934 yılında ilk Flash gordon çizimleri.Bu Gordon’un ilk macerası maalesef ülkemizde hiç yayınlanmadı.Sevgili Diren11 ve Balonlamalarda değerli dostum Uzung’un nakış,nakış işlemeleriyle Siz değerli dostlarımıza okuma imkanı kazandırıldı,nacizane bende Türkçe çevirilerini gerçekleştirdim.

Paylaşım dört bant üzerine orijinal tek sayfa olarak hazırlanmıştı,resimlerde yazıların küçülmesinden dolayı büyük bir özverili çalışma ile üç bant’a düşürüldü.İngilizce,Fransızca, hırvatça paylaşımlarda resimlerdeki doyumluluğa erişilemediği için İtalyanca torrenten sitesinden indirilip üzerine balonlama gerçekleştirildi.

KEYİFLİ OKUMALAR.

Konu savok tarafından (04.Mart.2018 Saat 21:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kapak resmi eklendi.
vefalı isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Ağustos.2013, 22:28   #2
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1862023
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Büyük şeften önce ben yazayım
Hakikaten nakış nakış işlenmiş değerli bir paylaşım.
Çok emek verildi.
Emeği geçen dostlarıma teşekkür ederim.
Alt 27.Ağustos.2013, 22:37   #3
Yönetici

Melih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1002881
•Rep Seviyesi :
Melih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond repute
Melih41 - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Muhteşem paylaşım için Direnc11, Uzung ve Vefalı dostlarımıza sonsuz teşekkürler.
Görme fırsatı bulamadığımız bir ilk sayıyı kendi dilimizle okuma fırsatı bulmanın çizgi
roman severler ce ne kadar sevindirici olduğu malum. Tekrar teşekkürler dostlar..
Melih41 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Ağustos.2013, 22:45   #4
Onursal Üye

okan1964 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 21888
•Rep Seviyesi :
okan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond repute
Böyle yorucu bir çalışmayı, her türlü fedakarlığa katlanarak bize kazandırdığınız için, sonsuz teşekkürler, saygılar..
okan1964 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Ağustos.2013, 22:52   #5
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1224323
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Gerçekten zor bir iş, kaç defa elden geçerek bizlere kazandırılmış, hepinize canı gönülden teşekkürler.
vefalı, profesör ve yeryüzü bunu beğendi.
gandor08 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Ağustos.2013, 22:52   #6
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1305857
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Çizgi Diyarını güzelleştiren ve biricik hale getiren unsurlardan bir tanesi de, çizgi roman okuruna saygı duyan, ticari kaygı olmadan başka bir yerde bulunması okunması imkansız çalışmaları bulabilme imkanı.. Bu imkanı sağlayan can dostlara çok teşekkürler..
vefalı, lenard, profesör ve 2 kişi bunu beğendi.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Ağustos.2013, 23:35   #7
Onursal Üye

abartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 581202
•Rep Seviyesi :
abartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond repute
Daha önce bu serinin çeviri balonlamasının nasıl yapılacağı konusunda bir fizibilite araştırması yapmış biri olarak söylüyorum ki, bu paylaşım müthiş emek yoğun bir çalışma. Üstelik çizgiroman konusuna ilgi duyanlar için tarihi öneme sahip olduğunu da düşünüyorum. Teşekkürler yetersizdir o nedenle.

Elinize gözünüze sağlık arkadaşlar, Vefalı, Direnç11 ve Uzung.
abartman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Ağustos.2013, 23:54   #8
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Çok önemli, müthiş kıymetli bir eser ve çalışma, ellerinize sağlık, kesinlikle okumam gerekiyor
denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ağustos.2013, 00:28   #9
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 733251
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
El ele veripte böyle bir çalışma ortaya çıkartan bütün dostlara teşekkürler.

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ağustos.2013, 09:44   #10
Onursal Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107958
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
1934 yılında çizilen bu eser aradan geçen bunca yıla karşın değerini yitirmiş değil.Alex raymond ardından gelen binlerce ressam ve yazara esin kaynağı olacak çizgiroman klasikleri bıraktı geride İşte onlardan birini üstadlar Türk okuyucusu ile anlayabileceğimiz dille paylaştılar.Kendilerine sonsuz şükran.İyi ki varsınız dostlar.
sevgi & saygıyla

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil