Magic The Gathering 01 (Çeviri ve Balonlama)

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
000dhd.jpg
015shs.jpg

Çoklu-evren; her biri, diğerinden farklı olan sınırsız bir dünyalar topluluğu. Boyut diye adlandırılan bu dünyalar, hayaller gibi farklıdır birbirinden. Tüm bu boyutları birbirine bağlayan şey Çoklu-evren’in özüdür; Ether. Sadece Evrengezginleri tarafından görülebilen bu öze, Kör Sonsuzluk da denir. Bunları geçebilme yetenekleri sayesinde Evrengezginleri, uçsuz bucaksız Çoklu-evreni ve onun gizlediği harikaları keşfedebilme ayrıcalığına sahip az sayıdaki varlıklar arasında yer alır.

Hikayemiz, muazzam büyüklüğü nedeniyle, adı uzunca bir süredir neredeyse tüm boyutla eş anlamlı hale gelen ve bir metropolis olan Ravnica Şehri’nde başlar…

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Benden önceki dostumuza bile bir ilk mesaj yazdırdığına göre önemli ve güzel bir çizgi roman olmalı.. Laf aramızda benimde en beğendiğim türden, büyüler, kaçmaca, kovalamaca her şey var.. Ancak gelelim benim gibi bilgisizlere bu çizgi romanı okurken yol göstercek bir iki açıklama olsa fena da olmaz hani.. The Gathering ne demek, Magic ne anlama geliyor, nerde geçiyor kahraman kim, Galatasaray schalkeyi yener mi? Hani bu soruların da cevabı olsa dadından yenmez..Teşekkürler..

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
konuya çr'nin içindeki giriş yazısını ekledim. :) Magic The Gathering ne demek deyince onu da direnc11 e bırakıyorum. :) ama ayrı ayrı anlamları Magic: Büyü Gathering: Toplamak, bir araya getimek gibi kullanılıyor. :p

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,202
Kütahya
Çizgi romanda farklı konuları, farklı kahramanları tanımak eğlenceli oluyor. O yüzden bu tarzdaki çevirileri heyecanla takip ediyorum. Teşekkürler comedian.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
Magic The Gathering hikayesi 4 sayı
The Spell Thief hikayesi 4 sayı
Path of Vengeance hikayesi 2 sayı yayınlandı 4 sayı olur yine sanırım :)
devam eder mi daha sonra bilemiyorum.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Magic The Gathering Rpg ve Frp oyunları ile bağlantılı. Wizard firmasına ait sanırım. Bu comics'in içeriğide bu tip konularla ilintilidir.
Fantastik türevleri sevenleri mutlak memnun edicektir.

Fantazya paylaşımlarınız harika. Teşekkürler dostlar.