Flash Gordon - Uzay Hapishanesi (Çeviri - Balonlama)

Flash Gordon - Uzay Hapishanesi (Çeviri - Balonlama)

direnc11

Like Tree105Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12.Ocak.2013, 13:59   #1
Yönetici

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1049687
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Standart Flash Gordon - Uzay Hapishanesi (Çeviri - Balonlama)
Flash Gordon - Günlük Seriler II - 1. Öykü - Uzay Hapishanesi - Dan Barry

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Mediafire

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Mega

Serinin ilk öyküsünü, seriyi öneren ve gerçek bir Gordon uzmanı ve severi olan sevgili abartman üstadımıza hediye ediyoruz.

Gordon çevirileri yapmamız için teşvik eden sevgili dostumuz Savok'a ve serinin renkli kopyasını temin eden ve düzenleyen sevgili dostumuz zamangezgini'ne de teşekkürü bir borç biliriz.

Benim çevirisini yaptığım bu sayıda asıl emek sahibi Güngör (uzung) hocamdır. Ben üstadımın yaptığı çalışmayı çok beğendim. Umarım sizler de beğenir ve keyif alırsınız.

Konu uzung tarafından (28.Eylül.2013 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: Linkler yenilendi
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ocak.2013, 14:02   #2
Yönetici

comedian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 144567
•Rep Seviyesi :
comedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond reputecomedian has a reputation beyond repute
güngör hacamın balonlamasının çok güzel olduğunu görüyorum örnek resimlerden. şu an iniyor.
tüm emeği geçenlere çok teşekkürler...
direnc11 ve abartman bunu beğendi.
Alt 12.Ocak.2013, 14:02   #3
Onursal Üye

okan1964 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 21888
•Rep Seviyesi :
okan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond reputeokan1964 has a reputation beyond repute
Müjdesini daha önceden aldığımız ve sonradan renkli olacağını öğrenerek daha da heyecanlandığımız bu seri için çok teşekkürler. Özen ve itina her yerinden
belli oluyor. Umarım devamı da gelir.
Kolay gelsin,
okan1964 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ocak.2013, 14:17   #4
Aktif Üye

duvarsürüngeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 28916
•Rep Seviyesi :
duvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond reputeduvarsürüngeni has a reputation beyond repute
Teşekkürler, bir fanı olarak hemen indirip okuyacağım. Ellerinize sağlık.
Alt 12.Ocak.2013, 14:25   #5
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1305857
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Olağanüstü güzellikte..
Bir kez okudum, bir kaç kez daha okurum..
Uzun diyaloglarla roman havasında..
Mükemmel bir çeviri..
Olağanüstü bir balonlama..
Öncelikle öykü öneren sayın abartman'a,
renklendirilmiş macera temini için sayın zamangezgini'ne,
mükemmel çeviri için Nihat dostuma
olağanüstü işçilik için Sevgili Güngör'e
çok teşekkür ediyorum..
Kendi kendimin de elini sıkıyorum..
Hiç bir anlam düşüklüğü bulamadığım gibi
Türkçe yazım kurallarının eksiksiz uygulanması
bu işin artısı olmuş..
Şimdi ardından hiç sıkılmadan utanmadan var mı bunun devamı diye sormak istiyorum..
Aslında bir isteğimde güzel bir kapak hazırlanması..
Sizleri çok seviyor, mutlu olmanızı istiyorum..
Saygılarımla..
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ocak.2013, 14:52   #6
Yönetici

sarkomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1810181
•Rep Seviyesi :
sarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond reputesarkomer has a reputation beyond repute
Büyük emek,
tam bir ekip çalışması,
ve harika bir sonuç...
Ne denilse, ne söylense az!
Emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

direnc11, abartman ve okan1964 bunu beğendi.
sarkomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ocak.2013, 15:13   #7
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

baybora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 277659
•Rep Seviyesi :
baybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond reputebaybora has a reputation beyond repute
Sitemizi renklendirmek için yapılan her çalışma övgüye değer. Gordon çalışmasında Sayın direnc11'e, sayın abartman, sayın savok, sayın zamangezgini ve sayın uzung'a değerli katkıları için teşekkürler. Hepimiz çizgi roman dünyasının bir dalına elimizi uzatmış, biraz da emek ile onun meyvelerini toplayıp, hiç bir çıkar olmadan dağıtıyoruz. Ne mutlu bizlere, ne mutlu böyle bir siteyi kurup yaşatanlara. Herkese iyi günler dileklerimle.
baybora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ocak.2013, 16:15   #8
Aktif Üye

Doktor Kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 316815
•Rep Seviyesi :
Doktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond repute
Standart Devamı var dostum....
Alıntı: savok´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Olağanüstü güzellikte..
Bir kez okudum, bir kaç kez daha okurum..
Uzun diyaloglarla roman havasında..
Mükemmel bir çeviri..
Olağanüstü bir balonlama..
Öncelikle öykü öneren sayın abartman'a,
renklendirilmiş macera temini için sayın zamangezgini'ne,
mükemmel çeviri için Nihat dostuma
olağanüstü işçilik için Sevgili Güngör'e
çok teşekkür ediyorum..
Kendi kendimin de elini sıkıyorum..
Hiç bir anlam düşüklüğü bulamadığım gibi
Türkçe yazım kurallarının eksiksiz uygulanması
bu işin artısı olmuş..
Şimdi ardından hiç sıkılmadan utanmadan var mı bunun devamı diye sormak istiyorum..
Aslında bir isteğimde güzel bir kapak hazırlanması..
Sizleri çok seviyor, mutlu olmanızı istiyorum..
Saygılarımla..

Sevgili dostum; devamı var merak etme sen, düzenleyip (yeniden boyutlandırma,renk canlandırma,resim dengeleme,kırpma ve rar dosyası içinde yükleyip arkadaşlara gönderme işleri) Nihat'a ve Güngör'e göndereceğim.
Bu sayının kapağını da hazırlıyorum.Sevgi ve saygılarımla...
Doktor Kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Ocak.2013, 16:17   #9
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

vefalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1349987
•Rep Seviyesi :
vefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond reputevefalı has a reputation beyond repute
Tam ekip çalışması olmuş ve mükemmelli yakalamışsınız.Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler ediyorum.
Alt 12.Ocak.2013, 17:51   #10
Onursal Üye

abartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 581202
•Rep Seviyesi :
abartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond repute
Hayalini kurduğu, çok çok istediği ama imkanlarının onu gerçekleştirmeye yetmediği bir şeyin, birdenbire karşısında durduğunu görse insan ne düşünür? İyilik perilerinin gerçek olduğundan tut da Allahın sevgili kulu olduğuna kadar bin türlü şey geçer herhalde insanın aklından. Şimdi o haleti ruhiye içindeyim.

Üstelik benim siyah beyaz kurduğum düş, renkli sinemaskop olarak karşımda.

Bu uzun ve zorlu çeviri balonlamayı foruma olduğu kadar memlekete, tüm Gordon severlere kazandıran emekçiler Direnç11, Uzung, ortaya koyduğunuz bu şey ve bunu yapış biçiminizdeki incelik, her övgüye ve her teşekküre değer. Ellerinizi hararetle sıkıyor teşekkürlerimi sunuyorum. Heyecanla çevireceğim sayfaları, her sayfasında, her balonunda da bu teşekkürü yineleyeceğim.

Heyecanlı bekleyişiyle Gordon sürecini kısaltan Savok'a, renkli materyal temin edip arşivinin zenginliğini paylaşan Zamangezgini'ne de teşekkürü borç bilirim.
abartman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
barry, dan, flash, gordon, prison, space

Seçenekler
Stil