Flash Gordon (DC Comics-Dan Jurgens-1988) #9 (Çeviri ve Balonlama)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Sevgili Dostlar,

Bu sayıyla serinin sonuna gelmiş oluyoruz. "tafamus" dostumuzun isteği ile başlayan, "Gordonseverlerin" ilgisiyle devam eden seride, 6. sayıdan itibaren sayfaların temizlenmesi dostumuz "filmografi" tarafından gerçekleştirildi. Serinin 6. sayısında dostumuz "The Darkness" sayfa düzenlemesinde bize katkıda bulunarak o sayıda ki kötü görünümü ortadan kaldırdı.

Umarım bu seriden keyif almışsınızdır. Tanıdık(?) Gordon'dan biraz farklı olan, Celtics'li Gordon'u da sevdiğinizi umuyorum. En azından çok uzun bir aradan sonra Gordon'un yeni maceralarını Türkçe'ye kazandırmış olduk. Elimizden geldiğince iyi yapmaya çalıştık, kuşkusuz daha iyisini yapmak mümkündü. Sonraki çalışmalarımızın daha iyi olacağını ümit ediyorum.

Gordon'un bu serisi bitti ama bu Gordon'u bir kenara bırakacağız anlamına gelmiyor. Öncelikle "Stoktan" dostumuzun isteğini yerine getirerek Marvel Comics'in çıkardığı 2 sayılık seriyi çevireceğiz. Daha sonra da zamanı geldikçe "tafamus" dostumuzun bahsettiği 300(?) sayıya(En azından birkaç tanesine :) ) el atarız umarım.

file

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Nihayet geldi gordon
sevindim derken
son olması üzdü beni..
Arsızlıkla daha yok mu diye düşünürken
yenilerinin geleceğini öğrenmek sevindirdi..
Teşekkür listesi uzun..
Önce tafamus her şeyi başlatan oymuş,
The Darkness, filmografi yardım etmiş,
stoktan istekte bulunmuş
ve direnc11 dostumuz çevirmiş.
Yinede çevirecekmiş..
Herkese çok teşekkür ederim.
Beni sevindirdiniz.
Allah(CC)'ta sizleri sevindirsin.
Kalın sağlıcakla..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Bizim katkımız sizin çalışmanız yanında devede kulak olmasınına karşın ismimi anmışsınız.
Adımızın geçtiği için değil, yaptığınız bu fevkalade çalışma için çok teşekkür ederim.
Forumumuza ve çeviri balonlama bölümümüze renk kattınız.
Sevgili filmografi'ye de yaptığı katkılar için teşekkür ederim.
Ekip olarak çalışmak hem zevkli hem de işi kolaylaştırması açısından ondukça iyidir.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
gordon; benim bilmediğim okumadığım
sayılarla.değişik çizimlerle sayenizde
karşımda.seri bir şekilde hem dilimize
çevrilmiş hem de itina ile balonlanmış.
paylaşımınız için teşekkürler direnç11
ve filmografi.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Paylaşımlarınız için teşekkürler.Farklı bir gordon farklı birtat,emek son derece büyük ellerinize sağlık.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Büyük emek ve güzel seri için teşekkürler sevgili dostlar... Sevdiğim kahramanlardan birisi Flash Gordon... Elinize sağlık...