The Wheel of Time - Eye of the World #20 (Çeviri ve Balonlama)

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
file

file
file

Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Özverili, emekli çalışmalar ve karşılıksız, harika paylaşımlar... Çok teşekkürler sevgili Uzung ve sevgili Direnç11...

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Emek dolu, zaman isteyen harika bir çalışma...
Teşekkür ediyorum değerli kardeşim;
saygı ve selamlarımı iletiyorum.

52308R.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Ben Wheel Of Time serisinin,Robert Jordan'ın Zaman Çarkı serisinin çizgi roman hali olduğunun farkına yeni vardım.
Şu anda 6.kitabı olan Kaos Lordu'nu okuyorum ve ölmez sağ olursam bu seriyi okuyup bitireceğim ama çizgi roman halini de mutlaka okuyacağım.Sevgili kardeşim emeğin için çok çok çok teşekkürler ederim.Ellerine emeklerine sağlık.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Bir fırsatım olsa şu seriyi çok merak ediyorum, kitaplarına başlayacağım. Hepsini İngilizce olarak almıştım bir ara. Arkadaşlarımız da ne güzel çizgi romanını çevirmişler, bunları okumak da farz oldu artık.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Robert Jordan'ın kitaplarına cesaret edip başlayamadım. Her biri tuğla kalınlığındaki ciltler göz kurkutucu geldi. Gerçi kitap okumayı ve fantastik edebiyatı severim. Çok ciltli bir çok seri okudum. Lakin Zaman Çarkı'na bir türlü başlayamadım. İyi ki çizgi romanları kitapları kadar göz korkutucu değil. Bu seri 35. sayıda tamamlanıyor. Ve eminim ki dostlarımızın özverili çalışmaları neticesinde son sayıyı da göreceğiz. Teşekkürler dostlar.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,489
Uzun zamandan beri filmi yapılması planlanan ama bir türlü rayına oturtalamayan The Wheel of Time'ın dizisi şu anda yapım aşamasında, ilgililere duyurulur. Yüzüklerin Efendisi ve The Witcher'ın da dizileri yolda. Fantastik dizilere fazlasıyla doyacağız yani.

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Henüz içeriğe bakmadım ama kitaplarını okuyan biri olarak görsele dökülmesi çok zor olacak dediğim kitap, görsele dökülmüş hatta evimize kadar da gelmiş. Bize de okumak düşüyor. Elinize sağlık.

Dizi projesinin Game of Thrones kadar başarılı olacağını sanmıyorum (popüler olma açısından, ilk sezonki tadından çok uzak) çünkü çok fazla olay, karakter ve görsele (beyaz perde için) dökülmesi zor var. Projeyi HBO alsa bile (ki şu an bayağı dizisi var, düşüneceklerini sanmam) yılda 10 bölümle kurtaramaz. Başka bir kanal alsa da kaliteli olması çok zor.

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,489
Dizinin yapımcılığını Sony üstlenecek. Kaldı ki Game of Thrones öyle yapıyor diye bir sezonu 10 bölümle sınırlamak zorunda değil. Kaliteli bir yapım olduğu sürece popüler olup olmamasının çok da önemi yok açıkçası.

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Dizinin yapımcılığını Sony üstlenecek. Kaldı ki Game of Thrones öyle yapıyor diye bir sezonu 10 bölümle sınırlamak zorunda değil. Kaliteli bir yapım olduğu sürece popüler olup olmamasının çok da önemi yok açıkçası

Masraf çok fazla olacağı için 10 bölüm dedim. Sizin bahsettiğiniz gibiyse ben daha çok memnun olurum. İnsallah başarılı bir yapım olur. Bizler de daha çok fantastik yapımlar izleriz.
Benim için de önemli olan kalite. Popülerlikten kasttettiğim ise ne kadar çok izlenirse bütçe de daha fazla ayrılır. Game of Thrones'da tam tersi bir durum oldu. Her sezon izleyici sayıcısı çığ gibi arttı ama kalite de her sezon düştü.

Ana konudan biraz uzaklaştık.

Tekrar ellerinize sağlık.

Son düzenleme:

Yakub Cemil

Yeni Üye
1 Eki 2017
42
150
Çok teşekkür ederim. Bu seri de en az Buz ve Ateşin Şarkısı kadar kalitelidir. Umarım hak ettiği değeri dizisi çıkınca fazlası ile alır.