Dıgıl Sayı 107 - 16.05.1991

Dıgıl Sayı 107 - 16.05.1991

Dıgıl

Like Tree26Likes
  • 21 Post By Melih41
  • 3 Post By tappers
  • 2 Post By Melih41

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26.Ekim.2013, 15:00   #1
Onursal Üye
Yönetici

Melih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 947881
•Rep Seviyesi :
Melih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond repute
Melih41 - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart Dıgıl Sayı 107 - 16.05.1991
Savok arşivinden Dıgıl'ın 107. sayısını keyifle okuyunuz..

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu Melih41 tarafından (07.Mart.2018 Saat 10:04 ) değiştirilmiştir.
Melih41 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Ekim.2013, 20:20   #2
Onursal Üye

CortoMaltese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 275510
•Rep Seviyesi :
CortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond reputeCortoMaltese has a reputation beyond repute
Ellerinize sağlık. Dıgıl paylaşımları tam arşivlik gidiyor.
CortoMaltese isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Ekim.2013, 23:03   #3
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1290682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Pac-man benim de sevdiğim oyunlardandı. Teşekkürler üstadım.. Güzel bir arşiv oluştu.. Saygılarımla..
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Ekim.2013, 16:04   #4
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1831832
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Tartışmasız harika bir paylaşım.
Eline sağlık,teşekkür ederim.
Alt 27.Ekim.2013, 16:24   #5
Süper Üye

tappers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 69077
•Rep Seviyesi :
tappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond reputetappers has a reputation beyond repute
bugün bir balonlama denemesi yapayım dedim.. yok yok maalesef yapamadım; yapamayacağımı da anladım.. olmuyor.. çok çok zor iş.. bir sayfaya 1 saat ayırdım.. iki balonu ancak temizleyebildim. onun için diyorum ki: tarama yapan, balonlama yapan arkadaşlara ne kadar teşekkür etsek hakikaten emeklerini karşılamak imkansız.. yoruldum, gerim gerim gerildim.. sonra baktım melih41 bir dıgıl paylaşmış okuyup da gerginliğimi atayım dedim.. emek ve paylaşıma sonsuz teşekkürler..
birmehmet, yeryüzü ve Melih41 bunu beğendi.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
tappers isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ekim.2013, 11:00   #6
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1640905
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Yine bir Mizah-Çizgi Roman klasiği,
ellerine sağlık hocam...
Alt 07.Mart.2018, 10:07   #7
Onursal Üye
Yönetici

Melih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 947881
•Rep Seviyesi :
Melih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond repute
Melih41 - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Kırık Linkleri "kırık link bildir" tuşuna basarak bildirelim lütfen..
Link yenilenmiştir, keyifli okumalar.
nicomedes ve Murat21 bunu beğendi.
Melih41 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
çizgi roman, dıgıl, dıgıl sayı - 107, mizah dergisi

Seçenekler
Stil