Pulp Magazine Arşivi

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Ucuz dergi diye çevrilecek pulp magazine dergilerine ait archive.org'dan derlenmiş bir arşivdir.Toplam da 3 bin civarı dergi vardır.İngilizcesi olan veya bu dergilere merakı olanlara küçük bir katkımdır.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
]
Böyle tanıdık dergilerde var.Eerie 1959 baskı.

Geçen yüzyılın başından itibaren yayınlanan binlerce (belki onbinlerce) dergi. Tabi hepsi ingilizce. Teşekkürler serdary67

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Maliyeti azaltmak için düşük kalite kağıtlara basılan dergiler bunlar.

Serdar üstadımın verdiği linkte binlerce dergi var ve galiba topluca indirmenin bir yolu yok; her dergi teker teker indirilebilir gibi gözüküyor. İş bölümü yapıp hepsini indirmek ve daha kolay erişilebilir hale getirmek var ama büyük enerji ve zaman gerektiriyor. Arşivciliği bu kez bir yana bırakıp sadece en çok ilgimizi çekenlere yoğunlaşacağız anlaşılan. :)

Teşekkürler, üstadım.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep

Bilgi amaçlı indirdim. Daha doğrusu indirme linkini bilemedim.DOWNLOAD OPTIONS yazıyor ama üç-beş seçenek sıralamış. O nedenle sayfaları tek tek kaydettim. Sayfalar düşük çözünürlüklü ama ilginç dergiler var...

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Abi dowland olan bölümde hangi şekilde almak istiyorsanız ona tıklayın Comic Book Rar indirme başlıyor otomaik olarak.