Axa comple seri (ing-isp)

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Axa Komple seri (ing-isp)

Arkadaşlar axa ingilizce ve ispanyolca serilerini buraya ekliyorum ingilizce ve ispanyolca serilerini vermemdeki gayem ingilizce seriyi pc de çok parlatma yapmışlar ama ispanyolca olan serisinin yazıları ve görüntüsü daha net ve orijinal ilerde bu seriyi çeviri ve balonlama yapmak isteyen olursa ingilizceden çeviriyi yapar resimleride ispanyolcadan yüklerse Ç.D na güzel bir seriyi daha kazandırmış oluruz diye düşündüm Ressam ROMERO nun harika çizimlerine hayranlıkla bakacaksınız sevgiler saygılar.

İNGİLİZCE SERİ 9 ADET 3 adette renkli axa

3 adet renkli

İSPANYOLCA SERİ 9 ADET görsellik olarak bu seri daha net ve güzel.

Sevgili dostlarım direnc11,savok,gandor08,tardis ve haluk abime Ç.D na armağanım olsun teşekkürler.

Son düzenleme:

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
Barbarella , Red Sonja ve bizden Kaptan Venüs sonrası , Druuna öncesi bir karakter . Gerçi rahmetli Ali Recan Kaptan Venüs'ü Barbarella'dan öykünüp çizse de yine o dönem için başarılı bir işti . Teşekkürler bu paylaşım için .

12 Şub 2010
15,006
543,755
Fındıkfındık'ın gözünden kaçmış bu paylaşım sanırım
Çevirisini yapayım demesi lazımdı şimdiye kadar:)
Teşekkürler muratusta:88:

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
41
46
denizci
Eline sağlık üstadım :)

Fındıkfındık'ın gözünden kaçmış bu paylaşım sanırım
Çevirisini yapayım demesi lazımdı şimdiye kadar:)
Teşekkürler muratusta:88:

Axa; zaten listede idi Haluk abi, ama yayınlandı/yayınlanmadı muhabbeti sonucu; hangisi yayınlandı veya yayınlanmadı ortada kaldı ve benim de o işten midem bulandığı için; bırakmıştım peşini, neyse muadili geliyor abi, hatta bu gece bile olabilir, büyük beyaz'a bağlı, bitirdiyse yayınlayacak :)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Eline sağlık üstadım :)

Axa; zaten listede idi Haluk abi, ama yayınlandı/yayınlanmadı muhabbeti sonucu; hangisi yayınlandı veya yayınlanmadı ortada kaldı ve benim de o işten midem bulandığı için; bırakmıştım peşini, neyse muadili geliyor abi, hatta bu gece bile olabilir, büyük beyaz'a bağlı, bitirdiyse yayınlayacak :)

Sen diğerlerini bırak buna bir el at.