Zembla Fransızca İlk Sayı

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
O zaman bende yayınevini korumak için devamını getirmem kardeşim hatırlattığın için sağol.

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,773
sevgili gandor08 1963 serisini devam edebilirmisin ? ve 1960lara ait orjinal marko pololarda varmı?

saygılar...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Sevgili serdar67'nin paylaştığı sayı sahiden HOZ'un çıkardığı Zembla ile kesişiyor. Ama bu çok kısmi bir kesişme. HOZ'un 1. sayısında yer alan Zembla'nın Doğuşu adlı macera, sevgili serdar67'nin paylaşımında yer alıyor. Bu paylaşımda yer alan diğer maceralar HOZ'da yok.

Ancak tüm kitap aynı olsa bile ben de kesinlikle orjinalini görmek isterim. Zaten orjinallerinin paylaşılması bir çeşit tanıtım niteliği taşır ve kitabın satışına zarar vermek şöyle dursun fayda sağlar. Kaçımız Fransızca biliyoruz ki? Çizimlerin cazibesine kapılan kişiler bu maceranın Türkçesinin varlığından haberdar olur ve belki de edinmek ister. Bu bir yana ben beğendiğim çizgi romanları sayısal ortamda kopyası olsa bile olanaklarım ölçüsünde satın alarak yayına destek vermek isterim.

Özetle, ben de mümkünse bu serinin devam etmesinden yanayım.

Teşekkürler, sevgili dostum.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Efendim durum anlaşıldı yarın zemblaya devam ediyorum elimde ne kadar fransızca zembla varsa koyacağım yalnız nedende resim upload siteleri bana kelek yapmaya başladı ımg ımg şeklinde yüklenirdi eskiden ve forumda resim görünürdü bugün ne olduysa tüm hepsinde olmadı bu işlem bakalım hele bir kitapları yükleyeyimde bu arada onlardan sonra başka süprizlerim var haziran 15 den sonra 3 ay tatildeyim forumu şenlendireceğim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Efendim durum anlaşıldı yarın zemblaya devam ediyorum elimde ne kadar fransızca zembla varsa koyacağım yalnız nedende resim upload siteleri bana kelek yapmaya başladı ımg ımg şeklinde yüklenirdi eskiden ve forumda resim görünürdü bugün ne olduysa tüm hepsinde olmadı bu işlem bakalım hele bir kitapları yükleyeyimde bu arada onlardan sonra başka süprizlerim var haziran 15 den sonra 3 ay tatildeyim forumu şenlendireceğim.

Zembla'ya mı sevinsem yoksa henüz hiç fikrimin olmadığı sürprizlere mi sevinsem bilemedim.

Biraz daha bekleyelim bakalım, 15 Haziran'a çok kalmadı. :)