Gabby Hayes (Konyakçı) - November 1948 - Sayı 1

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
Çizgi Diyarını Face'te beğenenlere bakarken Demirbaş Yayıncılık'tan Cem Demirbaş'ın sayfası dikkatimi çekti. Sayfada gezinirken "Konyakçı çok yakında sizlerle" başlıklı ileti üzerine forumda Gabby Hayes hakkında bir şeyler aradım(Konyakçı da kim diye sorana , hiç Tommiks okumadın mı diye cevap veririm :)). Forumda bulamadım ama Google'da buldum. Altlarında Unavailable yazmayan kapaklara tıklarsanız diğer sayılarını da indirebilirsiniz. Sırtı dönük dinamit atarak arkasındaki düşmanın tabancasını düşürüp pes ettiren bu kahraman biraz ilgiyi hakediyor :)

iwssjr.jpg

2ynm9h4.jpg

2vvmdf7.jpg

2qizjn4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,510
Araştırmacılık-gazetecilik...Bizim diyarın farkı bu olsa gerek .Üstad elin değmişken birde Tur-Han diye adı geçen resimli romanı bulsaydın.Demirbaş tarafından basılacağı söyleniyor ve aldığım tek bilgi ispanyol rüzgarından bir kitapmış.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,362
İzmir
Konyakçı, en sevdiğim yan karakterlerin başında gelir. O olmazsa Tom Miks'in tadı tuzu olmaz. Doktor bile bir yere kadar. Tom'un babası yerine koyduğu Konyakçı'dır. Çok teşekkürler, emeğine sağlık hocam.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Konyakçı, en sevdiğim yan karakterlerin başında gelir. O olmazsa Tom Miks'in tadı tuzu olmaz. Doktor bile bir yere kadar. Tom'un babası yerine koyduğu Konyakçı'dır. Çok teşekkürler, emeğine sağlık hocam.

Benim de yazmak istediğim buydu:)

Teşekkürler