The Eagles Of Rome

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,053
20st9ol.jpg

The Eagles of Rome - T02 (2009)

The Eagles of Rome - T4

The Eagles of Rome - Book 05 (2016)

120o5ev.jpg

25r3E6.jpg

6zr6oi.jpg

veya

veya

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Bozan dostum istek hattında linkleri vermiştim .konuların dağınık olmaması için linkleri birleştirirsen daha güzel olur.

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,053
Bozan dostum istek hattında linkleri vermiştim .konuların dağınık olmaması için linkleri birleştirirsen daha güzel olur.

Konuların dağınık olmaması için arama yaparak daha önce açılmış konudan devam etmelisiniz. Birleştirme veya başka isteklerinizi bölüm yetkilisi arkadaşlara iletiniz.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Teşekkürler bozan,
İlk bölümü okumuştum. İkinci bölümü de indiriyorum. umarım ikinci bölümünde Türkçesi gelir.

masterphidias

Yeni Üye
19 Ocak 2011
70
88
Bir solukta okudum hemen... İşin yoksa iki sene daha bekle şimdi yeni kitap için... Ortalama iki yılda bir kitap çıkmış bu seriden... Büyük ihtimalle sonraki kitap son bölüm olacak gibime geliyor...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Yeni çıkan Roma Kartalları şerefine bd-best Marini ile röportaj yapmış.

Roma Kartalları'nın çizeri Marini her zamanki üslubuyla konuşuyor :) Yeni kitabın aldığı tepkiden memnunmuş. Teutoburg Savaşı konusunda çok az bilgi olduğu için fazlasıyla artistik özgürlük kullandığından bahsetmiş. (Germen kadınlarını o yüzden yarı çıplak çizmiş sanırım lol)

Gazeteci bir sene Roma Kartalları, bir sene Akrep çiziyordunuz, şimdi ne olacak diyor. Soruyu geçiştirmiş. Marini'nin herkesle kavga etmesi sebebiyle Dargaud yayınevinin ona kıl olduğu söyleniyor :)

Bir sonraki çizgiromanı bir "thriller" olacakmış, sürpriz olsun diyor. Acaba Çingene geri mi dönüyor? Harika bir haber olur bu!

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Bunun için paylaşımı yapana teşekkür etme fırsatı bulamadım. Allah sizi inandırsın çeşitli sitelerde request bile oluşturmuştum. T411 diye bir sitede rica kısmına atmıştım, Google'da filan aradım, başka bir sitede daha yazdığım aynı mesajı gördüm oraya üye olmadığım halde, acaba bu forumda rica olarak ettiğimiz şeyler de başka sitelerde de böyle görünür mü bilmiyorum ama bunun duyulmuş olması iyi oldu, gerçekten çok sağolun. Bir sonraki maceranın nereden başlayıp ne olacağı az çok aşikar, konu gerçekten de yaşanmış olduğundan çok da fazla hayal gücüne yük düşmüyor ama yine de gökte ararken yerde bulmak da çok süper oldu.

masterphidias

Yeni Üye
19 Ocak 2011
70
88
Herif iyi bir ressam olmaktan başka ayrıca dehşet senaryo yazıyor yahu... Acaba Akrep ne olacak? En heyecanlı yerinde kaldı...

masterphidias

Yeni Üye
19 Ocak 2011
70
88
Bilgisayar göçünce daha önce indirğim her çizgi roman da gitti. Bu serinin linkleri 5 hariç hep kırık , sevgili dostlar linkleri düzeltme imkanı var mı acaba?