Yogi Bear (Ayı Yogi) (1977 - 1978) 9 Sayı

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Internette bulduğum, taramaları bana ait olmayan ama kaliteli çözünürlükteki Yogi Bear Çizgi Romanları (İngilizce)

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Sevgili arkadaşlar, "Ayı Yogi" gerek çizgi roman olarak gerekse çizgi film olarak çocukluk kahramanlarımdan biriydi ve ingilizcesini bulunca direkt indirip sizlerle de paylaştım.

Bu 9 bölümlük kısa seriyi Türkçeye çevirmeyi düşünüyorum. Bu fikri beğenen arkadaşlar lütfen el kaldırsın

Fikri beğendim ve balonlama konusunda da yardımcı olurum diyenler iki elini de kaldırsın Sevgili Shoryuken ile ilk çeviri çalışmam da süper balonlamalarıyla birlikte çalışmıştık. Vakti varsa ve bir daha benimle çalışmak isterse mutluluk duyarım. Olmazsa başka arkadaşların da tekliflerine açığım.

Selamlar, saygılar..

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu
Sevgili arkadaşlar, "Ayı Yogi" gerek çizgi roman olarak gerekse çizgi film olarak çocukluk kahramanlarımdan biriydi ve ingilizcesini bulunca direkt indirip sizlerle de paylaştım.

Bu 9 bölümlük kısa seriyi Türkçeye çevirmeyi düşünüyorum. Bu fikri beğenen arkadaşlar lütfen el kaldırsın

Fikri beğendim ve balonlama konusunda da yardımcı olurum diyenler iki elini de kaldırsın Sevgili Shoryuken ile ilk çeviri çalışmam da süper balonlamalarıyla birlikte çalışmıştık. Vakti varsa ve bir daha benimle çalışmak isterse mutluluk duyarım. Olmazsa başka arkadaşların da tekliflerine açığım.

Selamlar, saygılar..

Şimdiden kolay gelsin üstadım. Sizinle çalışmak bir zevkti.
Yalnız elimde taranmış ve düzenlemeyi bekleyen Türkiye Çocuk Dergisi, Demir Adam, Büyülü Rüzgar (Assad düzenlemelerinden sonra iptal ettim şimdi :D), Zagor gibi taramalar ile balonlanmayı bekleyen Bran Mak Morn, Tarzan ve çok ihmal ettiğim Conan the Barbarian serisinden bazı sayılar var. Red Kit'i çok sevdiğim ve daha önce o bölüme hiç katkım olmadığı için balonlamayı severek ve isteyerek yaptım. Özetle programım çok dolu olmasa keyifle bu seriyi de balonlardım. Umarım balonlama yaparak katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarımız bu işe gönüllü olurlar da çizgi filmini izlediğimiz çocukluğuzun "efem"ini okuma şansımız olur.