Agatha Christie - On Küçük Zenci - Mavi Trenin Esrarı

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,594
ahatha_gandor08_D000.jpg
ahatha_gandor08_D102.jpg

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,199
Germany
Çok teşekkürler dostum. Bu bitmez tükenmez enerjine hayran olmamamak elde değil. Benim enerjim ise yavaş yavaş tükenmek üzere?!. Sana sevgi ve saygılarımı yolluyorum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,594
Çok teşekkürler dostum. Bu bitmez tükenmez enerjine hayran olmamamak elde değil. Benim enerjim ise yavaş yavaş tükenmek üzere?!. Sana sevgi ve saygılarımı yolluyorum.

Sevgili kardeşim enerji tükenmesi ile alakalı olarak sadece şunu söyleyebilirim, ne yaparsak yapalım önce kendimiz için, sonra çocukluğumuzdaki çizgi romanlar için mücadele den bir avuç yüreği büyük insanlar için, daha sonrasında ise belkide günün yorgunluğunu okudukları bir çizgi romandan kitaptan çıkartan bir avuç içi kadar olan çizgi roman sevdalıları için yaptığımız zaman hiç bir enerji tükenmişliği olmaz.

Ben zamanında okuduğum kızılmaskeleri swingleri, kara muratları, mandrakeleri, gordonları, zagorları, tommiksleri bu forumda nasıl buldum biliyormusun,

kzıma e kitap arıyordum bir konu ile alakalı, o zaman sanırım diyar kütüphanesinde epey bi e kitap vardı. Birde baktım dünya kadar çizgi roman,

ula dedim kendi kendime burası nedir ya, deryaya mı düştük diye düşündüm, üye oldum. İlk kızılmaskeleri aldım ve okudum, sonra diğerlerini almaya başladım.

velhasıl aldım da aldım, bi türlüde bitiremedim. Utandım kendimden habire alıyorsun nasıl bir katkı verebilirsin diye düşündüm, yabancı çizgilereden başladım, derleme yaptım azda olsa balonlama yaptım, sonra çevremde çizgi roman aramaya başladım, epeyde buldum, kurumda kullanmadığımız tarayıcı vardı onu aldım getirdim eve, taramaya başladım.

Onu tara bunu tara, hep bir yerlerden bi taranacak eser çıktı karşıma, taranacak dünya kadar da eser var. Ömrüm yettiğincede tarayacağım yükleyeceğim. Derleyeceğim, zaman bulursam ya balonlayacağım ya klonlayacağım.

Yukardakilerden öte ben bu forumda birbirlerini tanımadan dost olabilmeyi de öğrendim. Bu bile bana yeter.

Bazen insanın canını sıkan olaylar olabiliyor. Şöyle düşünün her zaman evimizde ailemizde de bazen huzur olamayabiliyor, ama zaman her şeyin çaresidir.

Ben her ne yaparsam yapayım önce kendim istediğim ve zevk aldığım için yapıyorum. Gerisi teferruat bence. Beğenilmiş beğenilmemiş, yorum yapılmış, yapılmamış, hiçte umurumda değil. Burda bir sürü insanın umurunda da değil zaten.

Sen enerjini tüketme, yılma, yaptığın iş gayet düzgün ve sıkıntılı bir husustada hiç bulunmadın.

Saygılar.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,145
İstanbul

Yukardakilerden öte ben bu forumda birbirlerini tanımadan dost olabilmeyi de öğrendim. Bu bile bana yeter.

Ben her ne yaparsam yapayım önce kendim istediğim ve zevk aldığım için yapıyorum. Gerisi teferruat bence. Beğenilmiş beğenilmemiş, yorum yapılmış, yapılmamış, hiçte umurumda değil. Burda bir sürü insanın umurunda da değil zaten.

Harikasın sevgili dostum...
Müthiş güzel şeyler yazmışsın ki, hepsine tek tek katılıyorum...
İmrendim doğrusu olayı bu kadar içten ve sıcak ifade edebilmene...
Dilerim yüreğindeki bu pozitif enerji hiç tükenmez...

(Edit: Bu arada Agatha Serisi için sonsuz teşekkürler.
Eline emeğine sağlık...)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
Karadeniz'in fırtınası dinmez,aynı gandor08 gibi.:D
Es esebildiğin kadar, sana her yol Artvin.:Ğ:Ğ
Eline sağlık fırtına,teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,611
İzmir
Agatha Christie çocukluk yıllarımdan bu yana çok sevdiğim yazarlardandır. Eserlerinin çizgi roman uyarlamalarını da okumak keyif verici. Teşekkürler değerli Ağabeyim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,126

Bazen insanın canını sıkan olaylar olabiliyor. Şöyle düşünün her zaman evimizde ailemizde de bazen huzur olamayabiliyor, ama zaman her şeyin çaresidir.

Saygılar.

Ağzına, gönlüne sağlık değerli kardeşim...
Paylaşım da harika ama şu yazdıklarınız inanın ki paylaşımınızın önüne geçmiş.
Tebrik ediyor, teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif