Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Fenerbahçe Destanı

Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Fenerbahçe Destanı

Diğerleri(Türkçe Çizgi Romanlar)

Like Tree37Likes
  • 26 Post By bayposta
  • 3 Post By gandor08
  • 2 Post By denizkara
  • 1 Post By tardi
  • 2 Post By mimar777
  • 3 Post By profesör

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30.Ocak.2014, 21:31   #1
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

bayposta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 753133
•Rep Seviyesi :
bayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond reputebayposta has a reputation beyond repute
Standart Türk Tarihi Gerçek Öyküler Dizisi - Fenerbahçe Destanı
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Büyük Şef, Profösör Haluk Abi, gandor08, fındıkfındık Ozan Abi ve tüm Fenerbahçeliler için.[/COLOR][/SIZE]

Konu bayposta tarafından (24.Temmuz.2016 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.
bayposta isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ocak.2014, 21:33   #2
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1063597
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Ozan kardeşimize de yakışır ama bu renk, abi bekliyordum, teşekkür ederim. Bir fenerbahçeli olarak bende bunu arşivimin baş köşesinde bulunduracağım. Sağolasın.
profesör, denizkara ve bayposta bunu beğendi.
gandor08 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ocak.2014, 22:03   #3
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Icon8
Tahrik var bak şimdi ben bu konuya kesin yazı yazmayacaktım da girip ne oluyor diye bir bakayım demiştim yani sadece, hem benim Fenerli olduğumu sana kim söyledi sevgili dostum hiç anlamadım yani , hangi destanı yazmışlar onu zaten hiç mi hiç anlamadım, bul bakalım ben hangisiyim işte

profesör ve gandor08 bunu beğendi.

denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 31.Ocak.2014, 00:11   #4
Yeni Üye

tardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
tardi is on a distinguished road
Süper, süper, süper....Elinize sağlık.........
profesör bunu beğendi.
tardi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 31.Ocak.2014, 01:26   #5
Süper Üye

mimar777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 18064
•Rep Seviyesi :
mimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond reputemimar777 has a reputation beyond repute
profesör ve bayposta bunu beğendi.

mimar777 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 31.Ocak.2014, 10:43   #6

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Rekabet; zeki, ince ince, tatlı göndermelerle yapıldığında motive edici, hayatı renklendirici olur.

Aşırıya gidildiğinde kıskançlık, düşmanlık gibi hisleri körükler ve ayrıştırır. Ölçü her zaman iyidir.

Fenerbahçeli olmak bana iyi geliyor, Pendik faciasına rağmen, neredeyse o yıllarda küme düşme hattında olmamıza rağmen Feneri bırakmayı bir an olsun düşünmedim. Cimboma yenildiğimizde ortalarda görünmemeye çalışırım, küçük oğlum ciddileşir, üzüldüğümü istemediği için o olay hiç yaşanmamış gibi davranır, içinden sevinidğini bana belli etmez. Ağabeyim fırsatı kaçırmaz, sıcağı sıcağına telefonla hatırımı sorar, ne olacak bu Fenerin hali der veya duydum ki diye başlayan cümlelerle ince kıyım dalgasını geçer. O hafta ben hiç bir spor programı izlemem, gazetelerin spor sayfası yokmuş gibi davranırım.

Cimbom veya Beşiktaş'ı yendiğimizde çocuklarıma kıyamam, ben de hiç bir şey olmamış gibi davranırım. Zaten eşim, tüm anneler gibi çocuklardan yanadır. Ama ağabeyimi ararım, kardeşimi arar hal hatır sorarım. Biribirimizi aramamıza vesile olan şeylerden olduğu için rekabetin tatlı yönleri de vardır.

Ülkemizin genel havasına bazen rekabetin deforme hali etken oluyor, rekabet düşmanlıklara dönüşebiliyor. Bundaki etkenler arasında yöneticilerimizin, basının tavrı en belirleyici olanlarıdır.

Spor kulübü yöneticilerimize, genel yöneticilerimize ve basınımıza aklı selim diliyorum.

GS, BJK, Trabzonsporlular başta olmak üzere tüm sporseverleri sevgi, saygıyla kucaklıyorum.

Harika paylaşımı için sevgili bayposta'yı tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum. Herkesin hayran olduğu bayposta düzenlemesiyle okumak, aslından okumaktan daha zevkli olacak. Çünkü parlak kağıda basılmış kitaplar gözlerime iyi gelmiyor
algir, baybora ve mimar777 bunu beğendi.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil