Agatha Christie - Şark Ekspresi'nde Cinayet - Gizli Düşman

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,646
gandor08000.jpg

gandor08003.jpg
gandor08058.jpg

Son düzenleme:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Pera Palas müdavimi Agatha Teyzemiz'in sevdiğim hikayelerinden biridir.

Çok teşekkür ederim sevgili hemşerim; eline, gözüne sağlık.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,080
1934 tarihli Şark Ekspresi'nde Cinayet (Murder on the Orient Express) romanından uyarlama.Çok teşekkür ederim.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,326

Fontu Bulabilirsem
Bozuk Sayfayı Balonlayabilirim

Bulmaca gibi giriş yaptım. Ama açıklayayım. Sevgili "gandor08"in büyük emeklerle bizlere kazandırdığı "NTV Polisiye Klasikler" dizisinden yaklaşık 2 yıl önce paylaşmış olduğu "Agatha Christie - Şark Ekspresi'nde Cinayet - Gizli Düşman" albümünde 7. sayfa nedense bozuk çıkmış, yazıların okunması bile zor. Oysa diğer sayfalar çok net. Ben de internetten bu sayfanın orijinalini buldum, balonlayıp, yerine konmak üzere sunayım dedim, ama kullandıkları fontun hangisi olduğunu bulamadım. Bu fontun hangi font olduğunu bilen var mı acaba? Bir de Türkçesinin linkini sunarsınız bu sayfayı aşağıda örneğini gördüğünüz Fransızcasının üzerinden balonlayabilirim. Aslında bu da mükemmel bir çözüm olmaz, zira Fransızcasında renkler biraz farklı. Bu nedenle daha pratik bir çözüm de şu olabilir: Belki sevgili "gandor08" bu sayfadaki bozukluğun nedenini bulup sağlamıyla değiştirebilir.

Bu arada "gandor08"e emekleri için tekrar teşekkür edeyim. Ellerine ve gözlerine sağlık sevgili üstadım.

Albümdeki bozuk sayfa (sayfa 7)
NTV_ark_Ekspresi_01.jpg

Oysa albümdeki diğer sayfalar düzgün
NTV_ark_Ekspresi_02.jpg

Bozuk sayfanın Fransızca düzgün bir versiyonu (ama renkler farklı)
NTV_ark_Ekspresi_03.jpg

Son düzenleme: