Belgesel Çizgi Roman - Atatürk'e Suikastler

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35

SUAT_YALAZ_-_Atat_rk_e_Suikastler.jpg

Yakın Tarihimize ışık tutan Suat Yalaz ustanın kaleminden çıkmış bu eseri sizlerle paylaşmak istedim keyifli okumalar.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

kardelen01

Kıdemli Üye
6 Kas 2010
247
56
Atamızın hayatından bir kesit
okudukça hatırlamak
yapmak istediklerini yaşatmak
dileğiyle
emeği geçen tüm arkadaşların ellerine sağlık

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
569
teşekkürler üstadım.
sizden iki ricam var. bu sitenin değerli bir yöneticisi ve üstadı olarak türk çizgi romanlarının tamamını görebileceğimiz -türk çizgi romanları- başlığı altında bir bölüm oluşturarak çok değerli çizgi roman üstadlarımızın (suat yalaz-abdullah turhan-ayhan başoğlu- ve diğer üstadlarımızın) isimleri altında çizdikleri eserleri yayınlamanızı, bir çok (yeni üyeler) arkadaşımızın araştırma yapmadıkları için göremedikleri sizin sitenizin henüz başlığı açılmamış-diğerleri bölümünde topladığınız birbirinden güzel çizgi romanları bu bölümden çıkarıp türk çizgi romanları bölümüne aktarmanız çok yerinde ve güzel bir karar olacaktır. ikinci ricam bu çok güzel çizgi romanın bazı sayfalarındaki yazıları net okuyamıyorum. ben dün yeniden en iyi görüntü ve yazı kalitesine ulaşmak için önce arşivi comic converter programıyla 5000*7500 çözünürlüğe getirip photoscape programıylada beyazlatma işlemi yaptım. bazı sayfalardaki yazılar net görünmüyor. tarama esnasında görüntü ve yazı kaymaları olmuş. sanırım tarama yapılırken ya baskı kalitesinin düşük olması ya da yüksek çözünürlükte (2400*3400) kalitesine göre olmadığından kaynaklanmaktadır. değerli çizgi roman üstadımız suat yalaz'ın bu güzel eserini yeniden yüksek çözünürlükte tarama yapabilirseniz veya tarama yapacak değerli bir arkadaşımız olursa suat yalaz hayranlarına çok güzel bir arşivlik çizgi roman kazandırırsınız. teşekkürler.