The Hobbit

bilgibilgi

Kıdemli Üye
26 Mar 2009
154
574
hobbit.jpg

Ben Zagorlara ara vereyim biraz ve cok guzel bir cizgi roman sunayim. Forumumuzda olmadigini saniyorum. Eminim sizler de cok begeneceksinizdir..

Moderatör tarafında düzenlendi:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Çok güzel görünüyor.
Fantastik sinemadan ziyade yazın türünün hep bir çekiciliği var gibi geliyor bana.
Bir de bunu çizgi olarak okuyabilmek gerçekten farklı bir deneyim olacak benim açımdan.
Çok teşekkürler.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Çok teşekkür ederim.İlk kez görüyorum.Her halinden keyfli bir kitap olduğu belli

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,796
Darkwood
hobbit ismindenmi olsa gerek yoksa arkadaki ak sakallı büyücnün gandalfa benzemesindenmi bilmem bana yüzüklerin efendisini çağrıştırdı.teşekkürler bilgi bilgi dostum.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Hay Sen çok yaşa Serkan bende bir şeye benzetecem diyorum benzetemiyorum.Doğru valla Yüzüklerin efendisinin ÇR gibi:)

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
Romanını okumuştum.Demek ki şimdi sıra çizgi romanını okumaya gelmiş.:D Paylaşım için çok teşekkürler.

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
hobbit ismindenmi olsa gerek yoksa arkadaki ak sakallı büyücnün gandalfa benzemesindenmi bilmem bana yüzüklerin efendisini çağrıştırdı.teşekkürler bilgi bilgi dostum.
Yüzüklerin Efendisi zaten, Bilbo`nun yüzüğü buluş hikayesidir. Yani üçlemeden bir önceki kitap, üçlemenin 0. kitabı :) Ama bu versiyonunu çizimleri çok tatlı, tavsiye edilir.

justrisen

Yeni Üye
3 Eyl 2012
10
7
Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi dışında bilinmeyen ve yakında meşhur olacak olan ve 3 leme şeklinde filmi çekilecek olan the hobbit there and back again kitabının çizgiromanıdır. Aralık 2012 de ilk film gelecek. Yüzüklerin efendisinden daha çocukça bir romandır ancak kesinlikle çok kaliteli bir yapıttır. Tolkienin orta dünyasını keşfetmenizi şiddetle öneririm. Çünkü o yüzüklerin efendisi filmlerinden aldığınız keyifi katbekat arttıracak derecede diğer eserleri vardır tolkienin. Tolkienin kitaplarını araştırın fantastik yapıt severler ;)