Vartan - Er&Gi Yayıncılık Altın Kızlar Serisi Sayı 02 (Renkli)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Altın Kızlar Serisi
Vartan 2 Western-Erotik çizgi roman

7c9b1175.jpg

"Western erotik tarzda İtalya'nın en usta isimlerinden Sandro Angiolini'nin çizdiği ve Furio Viano'nun yazdığı Vartan çizgi roman serisi, ismini bir zamanların ünlü İtalyan şarkıcısı Sylvie Vartan'dan almıştı..."

Sevgili dostlar yukarıda alıntı yaptığım çizgi roman
erotik çizgi roman dalından bir örnek
aslında buna benzer birde Axa var.
Fakat ne kadar erotik olduğunu söylesem de
bugün televizyonlarda yayınlanan bir sürü diziden daha ahlaklı olduğunu söyleyebilirim.
En azından kimse amcasının karısı ile aşkı memnu yaşamıyor.
İyi okumalar.
Saygılarımla.

Not: Birde benim yaşım ve üzeri Sylvie Vartan'ı iyi hatırlar.
Sanki o zamanlar her şey daha güzeldi.
Bu kadar kirlenmemişti dünya.
Daha masumduk.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,857
Çizgi roman dünyasında masumane çizilmiş,iyi niyetli süper kitaplarından biri,eline sağlık,paylaşım ve emeğin için teşekkürler dostum

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Sayın Savaş bey ,
Muhteşemsiniz.
Çok teşekkürler ediyorum dostum. Hem taradığınız hemde tarafıma link yolladığınız için.

12 Şub 2010
15,006
543,639
Sylvie Vartan'ın kocası da ünlü bir şarkıcıydı üstadım, yanlış hatırlamıyorsam Johny Holiday gibi bir isimdi ve bizim gazetlerden eksik olmazlardı. Beckham ve eşi manken olan adını çıkaramadm şimdi, onlar gibi hep gündemdelerdi. Paylaşımın için teşekkürler ve saygılar.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Savok, dünya hep kirliydi, büyüyen herkes gibi bizim de gözümüz açılıyor, biz de kirleniyor ve kirletiyoruz. İnan, güzel olan bir şey yok dostlar dışında. Vartan'a gelince, ilham kaynağı olan ablamız bir dönem çok insanın rüyalarını süslemiştir,hakkıdır da :) ama bu çizgiyi biliyorum aldım takasda kullandım desem sanırım yeterli olur. Merak eden arkadaşlar için eline sağlık :).