Türk Kahramanları - İhsan Ertürkmen

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
2vjdgfp.jpg

Alıntıdır. Tarayan arkadaşlara teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Bakalım daha neler göreceğiz ve öğreneceğiz :), ilk defa gördüm bu kitabı, sorsan hepsini biliyoruz kahramanların, neyse kahraman kahramandır, birde Türk olunca kadayıf üstüne kaymak :), teşekkürler hem tarayana hem paylaşan Hones dostuma...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Hoşgeldiniz sayın hones,
gördüğüm en sevimli güzel kapaklardan birisi
sanki balaban resimlerinden fırlamış gibi,
bu arada kendini fazla özletme
saygı ve sevgiler,
yine bu arada bunları yazarken kafamı klavyeden fazla kaldırmıyorum ki
şu sayın çocuk ile göz göze gelmeyeyim diye
neme lazım
tırsıyorum.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
...Yürü be aslanım be!!!İnsan böyle şeyler görünce gaza gelmemesi içten değil yani.Eline sağlık harika bir paylaşım. 7 den 70 e herkesin okuması gereken çok zevkli bir kitap olduğuna eminim.ALLAH'A emanet olun.

kadir10

Yeni Üye
1 Tem 2011
6
0
hay ellerinize saglik,bu aksam birden aklima geldi sanirim 1978 yada 1979 senesiydi sinifta ogretmen bu kitapciklardan getirmisti bende bunlardan turk kahramalari adli kitapcigi secmistim,hafizamda kalan kitapcigin ismi,ôn kapak resmi ve son bôlûmdeki bayraga sarilarak ucurumdan atlama, bana cok tesir etmisti,kitapcigi okuyunca bazi yerlerini daha hatirladim,bu aksam aniden aklima geldi google dan aramak, hic umudumda yoktu bulacagim konusunda ,resimlere girdim ôn kapak resmini gôrûnce hemen tanidim,resmin ûzerine tiklayinca ilginc birsekilde uyesi oldugum bu siteye yônlendim,ne diyeyim cocukluguma geri dôndûm hakikaten cok mutlu oldum,sagolun