Günaydın Serüvenler Dizisi Kara Şeytan "Diabolik" Sayı 01 - Kanlı Elmas

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,309
49,907
NeverLand
CD_0001-7.jpg

Günaydın Gazetesi tarafından verilen Diabolik serisinin ilk sayısı.
Devamı gelecek...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,141
Daha evvel görüpte okumadığım çizgi romandı,gerekli şeyler yayınevinin çıkarttığı diziyi okudum farklı bir çizgi gibi geldi,paylaşım ve emeğin için teşekkürler

tekira

Süper Üye
20 Ara 2010
621
66
Günaydın Gazetesinin eki olarak merakla takip ettiğim, çocukluk dönemimin kahramanlarından. Umarım tüm seri yayınlanır... Paylaşımın için çok teşekkürler...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,066
Sarıyer
Değerli dostum, bu da daha evvelden bilmediğim bir eser. 3 - 4 gün ortalıkta yoktum, nur yağmış buralara. Paylaşımiçin teşekkürler.

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
Gerekli Şeyler'in yayınladığı seriyi bitirdim.harikaydı,şimdi bu serinin de indirmesine başlayıp okuma listeme ekleyeyim teşekkürler Bakunin.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,636
İzmir
Herşey İzmir Kitap Fuarında Baykuş Çizgi Roman'a uğramamla başladı.
Gerekli Şeyler logolu Diablolikleri oldukça uygun fiyata alıp okuyunca karakteri beğendim.
Bakalım dedim daha hangi sayıları var. Böylelikle bu seriyi 1. sayısından okumaya başladım.
Paylaşım için (geç olsa da) teşekkürler.

djeko35

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
168
138
İzmir
Günaydın gazetesi bu kitapları verdiği dönem abim Günaydın'da karanlık oda kameracı olarak çalışıyordu, onun sayesinde okuma imkanı bulmuştum. İlk 6 sayısını getirmişti işyerinden. Daha sonra annem diğer çizgiroman ve dergilerim gibi onlarıda çöpe ve sobaya atmıştı ben okuldayken. Bakunin usta sayesinde hem o günleri hatırlayacağım hemde okumadığım sayıları da okuma imkanım olacak. Emeklerine sağlık çok ama çok teşekkürler üstad.