Deyvi Kroket Meral Demirer Yayınları Sayı 03

12 Şub 2010
15,006
543,641
file

file

Bir radyo, Avrupa Seyahatinden daha değerliymiş.
Çekilişte ilk sırada yer verilmiş.

Bir çizgi roman Radyo, Avrupa Seyahati, Bisiklet, Kol Saati ve 3 aylık abone olmak üzere tam 516 okuyucuya ödül vermiş. Şimdi 500 adet satan çizgi roman için iyi sattı diye göbek atılıyor.
Hayali cihana bedel:)
Sevgili abartman şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871

Bir radyo, Avrupa Seyahatinden daha değerliymiş.
Çekilişte ilk sırada yer verilmiş.
Efenim, o da bir şey mi bu hediye radyodan bile değerli benim için. :)
Çok teşekkürler hocam, çizgiroman hazinesinin en kıymetli parçalarını birer birer gün yüzüne çıkaran bir definecisiniz gözümde. Tüm buluntuları da kamuya sunup örnek vatandaşlık yapıyorsunuz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
En büyük armağanı bizler alıyoruz abi.. Sayende hergün yeniden şaşırıp bu da mı varmış deyiveriyoruz.. Affına sığınarak sevgili abim hediye 516 ile sınırlı değil ayrıca çekilişsiz kurasız herkese dolmakalem de verilmiş.. Çizgi roman okumak o zaman tam bir ayrıcalıkmış.. Abi teşekkürler.. Saygılarımla..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Ayının ağzından akan salyalara dikkat etmesem kapakta Deyvi ayıya dansa kaldırmış zannedebilirdim.
Teşekkürler, ağabey.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Ne yazacağımı bilemediğim anlardan biri daha...
Öyle harikulade, öyle mükemmel, öyle nadir paylaşımlar ki; ne desek yetersiz...
Teşekkürler Sayın "Profesör"; herşey için teşekkürler...
Bu seferlik bu kuru teşekkür için beni affedin;
umarım gelecek paylaşımınızda nutkum tutulmaz da birşeyler yazabilirim.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Teşekkür ederiz Hocam; var olun...
Ama yaptığınız şey, bunca insanı uyuşturucuya alıştırmak gibi sanki!... Elinizdeki Deyvi Kroketler bitince biz ne yapacağız bilmiyorum.
Ayının ağzından akan salyalara dikkat etmesem kapakta Deyvi ayıya dansa kaldırmış zannedebilirdim...
Vallahi dans benzetmesi o kadar uymuş ki salyalara rağmen bana dans ediyorlar gibi geliyor.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
Sis Yayınları, KANSAS KİD ve DİCK DARİNG okuyucularından 50 kişiyi 1 sene için bedeva sigorta ettiriyor....
Sıralı gelen Deyvi Kroket için çok teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,675
İstanbul
Eee... Bitti mi şimdi macera? Kapakta her sayı tam bir roman diyordu. Yine kandırıldım, şu sıralar pek sık geliyor başıma :)
Yalnız çizere haksızlık etmek istemem ama bu Deyvi Kroket benim cesaretimi arttırdı; sanki ben de çizebilirmişim hissiyatı uyandırdı. Bunun yerli üretim olup olmadığına, öyleyse kimin çizdiğine dâir bilgimiz yoktur, değil mi?
Teşekkür ederim, Hâluk Abi.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,203
Kamlançu
Bu ayı avcısını neden kahramanlar sınıfına alıyorlar hala merak ediyorum. Alamo'da bulunmak kahraman olmaya yetiyor muymuş acaba? O diğer savaşanlar neden unutulmuş gitmiş? Bunlar tam araştırmalık konular.
Çizgi roman arkeoloğu sayın Profesöre teşekkür ediyorum, sayesinde araştırmacılar için muhteşem bir kaynak oluşturuluyor burada. Allah ömrünü uzun etsin üstadım.