DEV HULK - Sayı 20 - Son Vuruşma

OĞUZAN

Onursal Üye
14 Haz 2011
170
1,898
00.jpg

Veee, 21 pâre Hulk atışı bu sayıyla tamamlanmış oluyor. Olabildiğince nitelikli paylaşımlar olmasına gayret ettim, buna rağmen hatalar muhakkak olacaktır, affediniz lütfen. Paylaşılmaya değer başka eserlerde buluşmak üzere teşekkürler, selâmlar ve keyifli okumalar...

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,315
Kusurlar varsa da hiç fark etmedim, emeğiniz büyük. Teşekkür ederim her şey için. Allah razı olsun.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Sıralı listeye büyük bir keyifle eklediğim çizgi romanlardan birisi oldu. Epeyce ihmal ettiğimiz bir seri sayenizde tamamlanmış oldu. Üstelik tüm serinin tek elden çıkmış bir taramasına sahibiz ve yine üstelik gayet güzel olan taramalar bunlar.

Çok teşekkür ediyorum. Umarım değerli katkılarınız başka çizgi romanlarla da devam eder.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Çok özel bir seriyi tamamlayarak ölümsüz hale getirdiniz.
Emekleriniz için ne kadar teşekkür etsek azdır üstadım.
Sizin gibi değerli dostların sayesinde inanılmaz bir külliyat oluşmuş vaziyette.
Ülkemizde yayınlanan çizgi romanların kayıt altına alınması ve bizden sonraki kuşaklara aktarılması mümkünse Çizgi Roman Kütüphanesine yeniden basılarak kullanıma açılması gibi imkansız hayallerimiz için müthiş materyaller bunlar.
Bir gün müzede bu eserlerin asılları olmasa bile tıpkı basımlarının yerini alması en büyük hayallerimiz arasında.
Belki bir çılgın çıkar tüm eserlerin yeniden baskısını yapar yada bir vakıf aracılığı ile bizden sonra ki nesillere bu değerleri iletir.
Yada sosyal sorumluluk projesi kapsamında eli yüzü düzgün bir içim su bir zengin kardeşimiz çıkarda elini olmasa bile gölgesini taşın altına koyar.
Bizim zenginlerimiz öyle Floransa'lı Medici ailesi gibi sanata destek verecek bizde göreceğiz.
Yada sosyal sorumluluk üstlenip üzerinde yaşadığı coğrafyanın insanlarına destek olacak bizde eyvallah ne zenginler varmış diyeceğiz.
Zengin derken nasıl anlamalı.
Kim fakir değilse o zenginmidir ?
Değil haliyle.
Bir kaç günlük harcaması ile tüm hayallerimizi gerçekleştirebilecek kadar süperleri olduğu gibi bir tatil parası ile bir taşınmazının kirası ile kültüre destek verebilecek kadar olanlarına varana kadar , kodamanından , rantiyecisine , gayrımenkul zengininden aklınıza gelebilecek her türlü zengin türü kastettiğim..
Bizde ki zengin türleri maalesef toplumun gerisinde en küçük zorda ülkeyi bırakıp kaçacak nitelikte basit para babaları formatında , aklı fikri yemede içmeden , yatak rezaletinde, ahlakı unutmuş tipler.
Ben zenginin zeki , çevik ve aynı zamanda ahlaklısını ayrıca sosyal destek olma yolunda ki harcamalarda bulunanlarını severim.
Birde çizgi romana destek olanlarını çok severim.
Henüz rastlamasakta.
Şimdilik kendinize iyi bakın değerli insanlar.

OĞUZAN

Onursal Üye
14 Haz 2011
170
1,898
Çok özel bir seriyi tamamlayarak ölümsüz hale getirdiniz.
Emekleriniz için ne kadar teşekkür etsek azdır üstadım.
Sizin gibi değerli dostların sayesinde inanılmaz bir külliyat oluşmuş vaziyette.
Ülkemizde yayınlanan çizgi romanların kayıt altına alınması ve bizden sonraki kuşaklara aktarılması mümkünse Çizgi Roman Kütüphanesine yeniden basılarak kullanıma açılması gibi imkansız hayallerimiz için müthiş materyaller bunlar.
Bir gün müzede bu eserlerin asılları olmasa bile tıpkı basımlarının yerini alması en büyük hayallerimiz arasında.
Belki bir çılgın çıkar tüm eserlerin yeniden baskısını yapar yada bir vakıf aracılığı ile bizden sonra ki nesillere bu değerleri iletir.
Yada sosyal sorumluluk projesi kapsamında eli yüzü düzgün bir içim su bir zengin kardeşimiz çıkarda elini olmasa bile gölgesini taşın altına koyar.
Bizim zenginlerimiz öyle Floransa'lı Medici ailesi gibi sanata destek verecek bizde göreceğiz.
Yada sosyal sorumluluk üstlenip üzerinde yaşadığı coğrafyanın insanlarına destek olacak bizde eyvallah ne zenginler varmış diyeceğiz.
Zengin derken nasıl anlamalı.
Kim fakir değilse o zenginmidir ?
Değil haliyle.
Bir kaç günlük harcaması ile tüm hayallerimizi gerçekleştirebilecek kadar süperleri olduğu gibi bir tatil parası ile bir taşınmazının kirası ile kültüre destek verebilecek kadar olanlarına varana kadar , kodamanından , rantiyecisine , gayrımenkul zengininden aklınıza gelebilecek her türlü zengin türü kastettiğim..
Bizde ki zengin türleri maalesef toplumun gerisinde en küçük zorda ülkeyi bırakıp kaçacak nitelikte basit para babaları formatında , aklı fikri yemede içmeden , yatak rezaletinde, ahlakı unutmuş tipler.
Ben zenginin zeki , çevik ve aynı zamanda ahlaklısını ayrıca sosyal destek olma yolunda ki harcamalarda bulunanlarını severim.
Birde çizgi romana destek olanlarını çok severim.
Henüz rastlamasakta.
Şimdilik kendinize iyi bakın değerli insanlar.

Daha güzel ifâde edilemezdi, âdeta hayallerime tercüman olmuşsunuz. Bu güzel sözler üzerine sâde bir teşekkür basit kaçacak, lâkin kabul buyurunuz lütfen. Bu serî boyunca sizin ve diğer dostların mesajları çok teşvik edici ve unutulmazdı. Tekrar teşekkürler ve selâmlar...:)