DEV HULK - Sayı 12 - Nefretin Rengi

OĞUZAN

Onursal Üye
14 Haz 2011
170
1,898
00.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Hulk bu üstadım ezer parçalar.:)
Değerli çalışmalarınızla eksikliğini hep hissettiğimiz bir seriye hayat verdiniz.
Benim Örümcek Adam'la tanışmam 1980 li yıllardı ve bu çocukta hayat var demiştim.
Daha önceleri Yaman Çocuk ta gördüğüm Hulk ise farklı gelmişti bana.
Sonraları kendisini geliştirerek bağımısız maceraların , çılgın kahramanı olarak devam etti yayın hayatına.
Tekrar çok teşekkür ederim üstadım.
-------------------------------
Vakit tamam ;
Şİmdi okuma zamanı.

OĞUZAN

Onursal Üye
14 Haz 2011
170
1,898
Hulk bu üstadım ezer parçalar.:)
Değerli çalışmalarınızla eksikliğini hep hissettiğimiz bir seriye hayat verdiniz.
Benim Örümcek Adam'la tanışmam 1980 li yıllardı ve bu çocukta hayat var demiştim.
Daha önceleri Yaman Çocuk ta gördüğüm Hulk ise farklı gelmişti bana.
Sonraları kendisini geliştirerek bağımısız maceraların , çılgın kahramanı olarak devam etti yayın hayatına.
Tekrar çok teşekkür ederim üstadım.
-------------------------------
Vakit tamam ;
Şİmdi okuma zamanı.

Sevgili Abolardis kardeşim, mesajınızı okurken sanki aynı anları ve anıları yaşamışız gibi hissettim. 70 ve 80'lerin çocukları farklı şehirlerde büyümüş olsalar da galiba hep aynı tabiata sahipler. Bu forum sâyesinde, âdeta kırk yıllık arkadaşlarımla bir arada hasbihal ediyorum. Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim, selâmlar...:)

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Değerli katkılarınız için çok teşekkür ediyorum. Öyle gözüküyor ki bu serinin sonunu sevgili OĞUZAN sayesinde göreceğiz. Umuyorum ki bu serinin sonlanması başka serilerin başlangıcı anlamına gelecek. :)

Tekrar teşekkürler.