DEV HULK - Sayı 07 - Umut

OĞUZAN

Onursal Üye
14 Haz 2011
170
1,898
00.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Aman nazar değmeyelim; çok istikrarlı gidiyorsunuz. Bize keyif veriyorsunuz, çizgi romanın arşivlenmesine, kalıcı hâle gelmesine katkıda bulunuyorsunuz.

Çok teşekkür ederim.

OĞUZAN

Onursal Üye
14 Haz 2011
170
1,898
Aman nazar değmeyelim; çok istikrarlı gidiyorsunuz. Bize keyif veriyorsunuz, çizgi romanın arşivlenmesine, kalıcı hâle gelmesine katkıda bulunuyorsunuz.

Çok teşekkür ederim.

Benim için zevktir. Güzel ve teşvik edici sözleriniz için asıl ben çok teşekkür ederim. Selâmlar...:)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Kolleksiyonluk bu çalışmalarınız için çok teşekkür ederim üstadım.
O dönem içinde Bilka Yayınlarından çıkan Örümcek Adam ve Süperman neyse Hulk ta efsanedir.
Kişisel arşivinizi bizlerle paylaşma nezaketi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Sayenizde yeniden Hulk okuma fırsatı buluyoruz.
Ellerinize sağlık.

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
508
8,281
Bol frankenstein göndermeli bir sayıydı, hikayedeki şatolar, köylüler, meşaleler, şatodaki doktor frankenstein ve igor dahi 1931'de ki frankenstein filmindeki herşey mevcuttu.

Hatta o kadar ki bi ara dr bruce banner bu kadar benzerliğe şaşırıp o bile şunu söyledi.

1.jpg

Zaten hulk'ta frankenstein'dan esinlenmiş bir karakter olunca filmdeki sahneler güzel oturmuş çizgi romana.
Hulk'ın küçük kızla olan sahnesi gibi.

www.youtube.com/watch?v=v5FtI472Q6I

Bu arada bu güzel çizgi romanı bizlere okuma fırsatı tanıyan sizlere çok teşşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi: