DEV HULK - Sayı 01 - Nükleer Reaktörde Kaza

OĞUZAN

Onursal Üye
14 Haz 2011
170
1,898
kM9qkW.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

OĞUZAN

Onursal Üye
14 Haz 2011
170
1,898
Konuya kapak ekleme çalışmalarım maallesef hüsranla sonuçlandı, istemeden bir çok arkadaşımı yanıltmış oldum. Bu farklı düzenlemeyi özür mahiyetinde kabul ediniz, efendim. Selâmlar...

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Hulk bende ve sanırım bir çoğumuzda olduğu gibi Doktor Jeykıl ve Mr.Hyde ı anımsatıyor.
Gerçi bu konu Örümcek Adam da ayrı karekterler üzerinden işlenmişti.
Ancak sinirlenince bir canavara dönüşen Banner üzerinden öfke kontrolümü amaçlanmıştı bilinmez ama neticede harika bir karekter yaratılmış oldu.
Örümcek Adam serilerinde zamanla Banner ın Tibet te meditasyon teknikleri sayesinde Hulk u kontrol yeteneğini kazandığı belirtilmişti.
Bu değerli çalışma için çok teşekkür ederim üstadım.

OĞUZAN

Onursal Üye
14 Haz 2011
170
1,898
Hulk bende ve sanırım bir çoğumuzda olduğu gibi Doktor Jeykıl ve Mr.Hyde ı anımsatıyor.
Gerçi bu konu Örümcek Adam da ayrı karekterler üzerinden işlenmişti.
Ancak sinirlenince bir canavara dönüşen Banner üzerinden öfke kontrolümü amaçlanmıştı bilinmez ama neticede harika bir karekter yaratılmış oldu.
Örümcek Adam serilerinde zamanla Banner ın Tibet te meditasyon teknikleri sayesinde Hulk u kontrol yeteneğini kazandığı belirtilmişti.
Bu değerli çalışma için çok teşekkür ederim üstadım.

Stan Lee'nin bir mülâkatında Hulk'ı, Dr. Jekyll ile Bay Hyde karakterleriyle Frankenstein Canavarı'nın bir birleşimi olarak tasarladıklarını okumuştum. Ayrıca ben de çok teşekkür ederim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,993
Efsanenin başından okumaya niyetliyim.
Bir biri ardına harika sayılar için çok teşekkür ediyorum.