Tilki Vezir (Iznogoud) Sıralı Listesi

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Ülkemizde Tilki Vezir ismi ile çeşitli dergilerde yayınlanan Iznogoud çizgi romanının Cinebook versiyonuna göre düzenlenmiş sayıların listesi aşağıdadır.
Derlemeler sevgili dostum Aster 01 tarafından yapılmıştır.

18439602

Tilki Vezir (Iznogoud) 01 tam macera
Tilki Vezir (Iznogoud) 02 tam macera
Tilki Vezir (Iznogoud) 03 eksik
Tilki Vezir (Iznogoud) 04 tam macera
Tilki Vezir (Iznogoud) 05 tam macera
Tilki Vezir (Iznogoud) 06 eksik
Tilki Vezir (Iznogoud) 07 tam macera
Tilki Vezir (Iznogoud) 08 tam macera
Tilki Vezir (Iznogoud) 09 tam macera
Tilki Vezir (Iznogoud) 10 eksik

Tilki Vezir - Obur Yastık (Kısa Hikaye)

Aster 01 dostumuzun verdiği toplu linkler

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Sevgili Aster 01 tarafınan derlenen 10 sayı ve 1 kısa hikayeyi sıralı listeye ekledim. Elimizde 11. sayının orijinali de mevcuttu. Kolleksiyoncu arkadaşlar için orijinal sayının da linkini listeye ilave ettim.

Sevgili dostuma bu önemli çalışma için teşekkür ederim.

image.php

faqeacc

Kıdemli Üye
24 Tem 2019
187
465
10. sayı eksik demişsiniz, eksik olan kısım tamamlanacak mı yoksa bu haliylemi kalacak. Şimdiden teşekkürler.

faqeacc

Kıdemli Üye
24 Tem 2019
187
465
10. sayı eksik demişsiniz, eksik olan kısım tamamlanacak mı yoksa bu haliylemi kalacak. Şimdiden teşekkürler. aynı şekilde 3 ve 6 . sayılarda var

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
10. sayı eksik demişsiniz, eksik olan kısım tamamlanacak mı yoksa bu haliylemi kalacak. Şimdiden teşekkürler. aynı şekilde 3 ve 6 . sayılarda var

En doğru cevabı sevgili Aster 01 verebilir. Ben sadece elçiyim. Bildiğim kadarıyla dergilerde yayınlanan bütün Tilki Vezir hikayeleri ayıklanıp Cinebook baskısına göre sıralandı. Eksik yazılan sayılar orijinal kitabın bütün maceralarını içermiyor. Eğer ileride Türkçe yayınlar arasından bu hikayeler çıkar ise tamamlanır, yoksa bu haliyle kalacaktır.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
sevgili the darkness doğru söylüyor. Cinebook çevirisine göre derleme yapmaya çalıştım ve bulabildiklerimi ekledim.