Bront (Ar Çizgi Roman)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
bront-gandor08001.jpg
bront-gandor08023.jpg

CismeliKedi

Yeni Üye
27 Eyl 2017
5
6
Yahu arkadaşım neden Mega'dan link yaptın? Linki ekrana getiremiyorum? Saçma sapan sorular sorup duruyor... Yapsana şçyle MediaFire'den link de uğraşmadan indirip bakalım? nedir bu yahu?

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Yahu arkadaşım neden Mega'dan link yaptın? Linki ekrana getiremiyorum? Saçma sapan sorular sorup duruyor... Yapsana şçyle MediaFire'den link de uğraşmadan indirip bakalım? nedir bu yahu?

Bu forumda böyle yorumlara sıcak bakmıyoruz.
İfade tarzınız bir yöneticimize karşı yapılmış olup rencide edicidir.
Kaldı ki bu link çalışmaktadır.
Bu tür yorumlardan kaçınmanızı rica ederim.

azizelaziz

Çeviri & Balonlama
11 May 2012
203
6,683
Elinize, emeğinize sağlık. Bence en büyük Conan çizeri olan Buscema çizer de hiç kötü olur mu?

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
897
1,849
İstanbul

Bizim oralarda önce emeğe teşekkür edilir sonra varsa sorun dile getirilir.

Bilmiyorsan da öğretilir.

Ben dahil herkes indirmiş, sorun sende...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Bront, John ''Büyük'' Buscema tarafından yazılıp çizilen Savage Sword Of Conan dergisinde dolgu olarak kullanılan kısa çizgi romandır. Savage Sword of Conan serisinin 65, 66, 79, 80, 81. sayılarında yayınlanmıştır. İlk iki sayısını diyaloglarını J.M. DeMatteis, diğerlerinin diyaloglarını Bruce Jones yazmıştır. SSOC 81. sayıda yayınlanan Bront'un 5. bölümünün sonunda devam edecek yazmasına karşılık hikayenin devamı yapılmamıştır.

Bront'un ilk 3 hikayesi ülkemizde AR Çizgi Roman Kolleksiyon Dergisinin 2, 3 ve 4. sayısından yayınlanmış ne yazık ki dergi devam etmeyince hikayenin sonu yarım kalmıştır.