Kötü Kedi Şerafettin - 4 (Bülent Üstün)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

Kötü Kedi Şerafettin - 4 (Bülent Üstün)
Çizgi Roman Albümü

Lombak Albümü
Komik Şeyler Yayıncılık, 2003
166 MB, ~2350px, 300 dpi, 64 sayfa (kapaklarla 69), CBR

K_T_KED_ERAFETT_N_4_Kapk.jpg

(Mega)

"Kötü Kedi Şerafettin", çizgi roman sanatçısı "Bülent Üstün"ün aylık "Lombak" mizah dergisinde çizdiği bir çizgi roman dizisidir. Üstün, KKŞ'leri Lombak'tan daha önce "L-Manyak" dergisinde de çizmişti. Çizgi dizi daha sonra albümler halinde de çıktı. Buradaki, o albümlerden 4'üncüsü (sanırım toplamda 5 cilt çıkmış). Bilindiği gibi bu yıl "Kötü Kedi Şerafettin" çizgi romanı sinemaya da uyarlandı. 3D animasyon tekniğiyle çizgi filmi yapılan KKŞ söylendiğine göre önümüzdeki Kasım ayında vizyona girecekmiş. Şurada filmi tanıtmıştım. Bu arada, Kötü Kedi Şerafettin'i "Uğur Yücel" seslendirmiş.

"Kötü Kedi Şerafettin"in ilk dört cildi aslında ÇD'nda mevcut, hem de ikişer üçer adet. Ancak bunların tamamı pdf formatındaydı. Farklı bir tarama ve düzenlemesi olan bu CBR formatındaki cildi beğeneceğinizi umarım.
Saygılarımla.

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
Yıllarca keyifle okuduğum, kıpırdak, ısırgan bir mizah, osurtan bir
ekşınla bezenmiş dadından yinmez maceralar için teşekkür
ederim sevgili üstadım.

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
880
3,915
İzmit
Bazı eserler Türk çizgi roman hayatının nirengi noktalarıdır.
Şerafettin'in de yakın geçmişte böyle bir yeri var, paylaşım için teşekkür ederim arşivlerde mutlaka olması ve kaybedilmemesi gereken bir eser.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Vallahi ben şero'ya bayiliyorum... Duruşu çok net... Maskeleme yok, arkadan vurma yok... Ben kötüyüm diyor ve dediğini yapiyor :)
harika paylaşim için, özellikle şero için, çok teşekkürler sevgili scanfan...