En Kahraman Rıdvan(B.Arabacıoğlu) - 7 Macerası

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Hıbır ve Grgır dergilerinden derleme 7 değişik macerasıyla Rıdvan Abimizide boş geçmeyeyim dedim,
savulun En Kahraman Rıdvan Geliyor... KUKUURİ KUUUUU! :)

Diktatör Ruh (hıbır dergisi 57-85 31 mayıs - 13 aralık 1990 arası)

Moderatör tarafında düzenlendi:

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
ben teşekkür ederim :), bu hafta yılın son haftası olduğu için iş güç çok yoğundu fazla ilgilenemedim,hesapları kapatmak zorunda olduğumuzdan daha işten 5 dakika önce geldim, paylaşımlar bitti sanmayın :)

serif35

Yeni Üye
11 Ocak 2010
2
0
çok teşekkür

bende foruma yeni üye oldum bu siteyi de en kahram rıdvan ı araken buldum vakit ayırıp bunları paylaştığınız için çok teşekkürler

Spawn

Yeni Üye
19 Şub 2010
47
46
Ne desemki..

Çocukluğumun kahramanı..
tesadüfen resimlerini gördüm hatıralarım canlandı.
Aradım ve buldum.
Teşekkürler..:d

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
sanayi.jpg

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
hey gidi günler beni nerelere götürdün kardeş bu kitapların üçünü okumuşluğum var ama bir zamanlar çizgiroman kiralayan bir yerden almıştım bu adam da bu 3 macera vardı o zamanlar daha lise 1 de idim.zaman ne çabuk geçmiş.paylaşımın için çok sağol.

aitor

Yeni Üye
4 Mar 2010
20
7
genelde ev
bortecinefb, bu güzel forumu tanımama sebep olduğun için teşekkür ederim.
Bir arkadaş sohbetinde "En Kahraman Rıdvan" konusu açıldı. Netten aradım taradım ve bir de baktım böyle bir forumda hikayeleri paylaşılmakta.
Eline (ve arşivine) sağlık. :)

Son düzenleme:

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
bortecinefb, bu güzel forumu tanımama sebep olduğun için teşekkür ederim.
Bir arkadaş sohbetinde "En Kahraman Rıdvan" konusu açıldı. Netten aradım taradım ve bir de baktım böyle bir forumda hikayeleri paylaşılmakta.
Eline (ve arşivine) sağlık. :)

buna sevindim :), burası gerçekten kaliteli insanların ve karşılıksız paylaşımın tek adresi, eleştirmek adına insanlara hakaret edilen, paylaşımlar karşılığında birşeyler beklenen okadar çok forum gezdimki, illallah demişken tesadüfen Çizgi Diyarını buldum, iyiki bulmuşum :)

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
bu forumun farkı bu işte, bazıları insanları vipti rütbeydi gibi sınıflandırsın varsın, kaybeden biz olmayız inan, kendi çalar kendi oynar anca :)

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
bu forumun farkı bu işte, bazıları insanları vipti rütbeydi gibi sınıflandırsın varsın, kaybeden biz olmayız inan, kendi çalar kendi oynar anca :)

bir yanlış anlamayı giderelim, yukarıdaki mesajda herhangi bir kimseyi (özellikle tarama yapanları), kasdederek yazmadım, genel olarak forumlarda yapılan paylaşımları almak isteyen insanlara, vipti rütbeydi, paralı üyelikti gibi binbir zorluk çıkaran tüm forumlara atfen edilmiş sözlerdi, bozan dostumuzun özel mesajdan yazdıklarını okuyunca üzüldüm, yanlış anlaşılmaya yer vermemek için bu mesajı yazma gereği duydum

mustim71

Yeni Üye
4 Mar 2010
25
3
istanbul
zaten o tür sitelerdeki gariplik tarayan açık link vermek istese dahi sistem otamatik olarak kapalı link haline dönüştürüyor.yani tarayan kişiye sorulmuyor sen nasıl istiyorsun diye yanlışlık burda bence.zaten eninde sonunda bir sızma olacak bırakın bari ilk kaynağındaki kişiye teşekkür edelim dimi.

immortal lion

Yeni Üye
28 May 2011
7
0
arkadaşlar en kahraman rıdvanın serüvenleri için alternatif likler verirseniz çok sevinirim bu linkler açılmıyor.ilgilenenlere şimdiden çok teşekkür ederim...

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Severdik Rıdvan'ı ama hep düzensiz dergi alabildiğimiziçin maceralarını tamamladığımı hatırlamıyorum. Teşekkürler, elinizi sağlık.

spongebobtr

Yeni Üye
3 Tem 2011
1
1
çok özlemişim en kahraman rıdvan ı :) sayenizde tekrar kavuştum, sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır :) çocuk gibi bir mutluluk kapladı içimi, tarif etmem çok zor :))