Galip Tekin - Tursuntur (300dpi & Renkli)

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City
2ahdu7n.jpg

Galip Tekin'in Beni çok etkileyen hikayelerden biriydi..Forumda var fakat çözünürlüğü düşük..Bu da benden olsun.
[/COLOR]

Moderatör tarafında düzenlendi:

KHANN

Kıdemli Üye
19 Ara 2012
126
277
Sayın DeeJay Galip Tekin'in 3.albümden sonra bir türlü çıkmayan yeni albümlerini umutsuzca bekleyen şahsımı , değerli paylaşımlarınızla çok mutlu ettiniz , ellerinize sağlık . Forum mizahına katkılarınızın devamının gelmesi umuduyla herkese iyi okumalar diler ; size teşekkürü borç bilirim .

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City
Sayın DeeJay Galip Tekin'in 3.albümden sonra bir türlü çıkmayan yeni albümlerini umutsuzca bekleyen şahsımı , değerli paylaşımlarınızla çok mutlu ettiniz , ellerinize sağlık . Forum mizahına katkılarınızın devamının gelmesi umuduyla herkese iyi okumalar diler ; size teşekkürü borç bilirim .

Ben teşekkür ederim.Elimde olan tüm eski Galip Tekin hikayelerini sırayla yükleyeceğim..Keyifli okumalar, iyi forumlar.

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
Şahsen bende merakla beklemekteyim . Son dönem çalışmalarını daha bir keyifli okusam da , ilk dönem çizgileri de en az hikayeleri kadar ilginç usta çizerin . Paylaşım için çok teşekkürler ...

Zo®ba

Kıdemli Üye
12 May 2012
232
249
Arayıpta bulamadığım Galip TEKİN'in Gırıgır dergisinde yayınlanan Fabrika isimli hikayede varsa yayınlarsanız sevinirim .Emeğinize sağlık.

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City
Arayıpta bulamadığım Galip TEKİN'in Gırıgır dergisinde yayınlanan Fabrika isimli hikayede varsa yayınlarsanız sevinirim .Emeğinize sağlık.

O hikayeyi ben de arıyorum :) 1996 aldığım bir Süper Fırt Cildinde vardı,fakat son sayılara doğru başladığı için bitirememiştim..Daha sonra ilginçtir hiç bir şekilde tekrar yayınlanmadı (veya ben denk gelemedim) O bahsettiğim Süper Fırt Cildinden şu an 4 sayfa kalmış :) 1 sayfa da hikayeden. :)

vyuwwx.jpg

Bir de Ay Sarıydı hikayesi var tamamen okuyamadığım.

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
O hikayeden tek bir kare hatırlıyorum . Derviş olarak köye gelen bir alimi Bediüzzaman Said Nursi olarak resmetmişti Galip Tekin . Elbette fabrika hikayesinde ki ismi bu değildi lakin o yıllarda bunu çizmesi dahi ilginç gelmişti bana ...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,607
hiçbiryerde :)
Bu hikayeyi okuduğumu hatırlıyorum.
Korku-gerilim türünde bir Galip Tekin klasiği.
Hangi dergi ve hangi sayılardaydı acaba,
bilen varsa evde bakıp varsa tararım ben de.
Ayrıca bu hikayeleri bir başlık altında toplamalıyız bir ara...
Teşekkürler DeeJay.