Küçük Adam Kiralık Dünya -GırFırt Derleme Albümü

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City
Çocukken elimdeki Gırfırtları sayfa sayfa parçalayıp içindeki her çizgi romanı ayrı ayrı birbirine ekleyip kendimce "başlayıp biten" albümler yapıyordum :) Çocuk aklı işte..Keşke oldugu gibi bıraksaymışım..Neyse işte bu albümlerden o zamanlar sevdiğim bir hikaye olan İlban Ertem'in Küçük Adam - Kiralık Dünya adlı hikayesini baştan sona taradım..Baya uğraştırdı..Tüm sayfalara parlaklık ve crop derken 3 saatten fazla sürdü..Dijital ortamda bir de kapak yapıp arşivime ekledim :) Buyrun meraklısı varsa;

2qc031f.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,742
İstanbul
Vay... İlban Ertem'in o çok hoş üslubuyla hazırladığı çizgi roman büyük keyif olacak benim için.

Bu vesileyle sanatçımızın son kitabı Puslu Kıtalar Atlası'nı tüm dostlara şiddetle tavsiye ediyorum. Bütçelerimizi zorlayarak bu kitabı satın alalım.

Teşekkürler sevgili DeeJay.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,436
hiçbiryerde :)
DeeJay harika işlerine devam ediyor.
Bu macera da nadide eserlerden.
Gözümüze çarpmayacak kıyıda köşede
kalmış böyle hikayelerin günyüzüne çıkması
gerçekten derleme için gözünü karartıp
araştıran dostlar sayesinde mümkün oluyor.
Teşekkürler, iyi geceler DeeJay dost.

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
896
1,849
İstanbul
Bu derlemeleri ben de eskiden yapardım. Dergiden keser harita metod defterine yapıştırır sonradan hikaye bitince tekrar okurdum. Ama maalesef bugünlere saklayabildigim birseyler kalmadı.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,993
denize sıfır
Teşekkürler D.J :)
Derleme bütün hale gelince tadından yenmez oluyor.
Zaman ve emek vermişsiniz, çok teşekkür ederim.
Başkaları da peşisıra gelir umudum var.:)

Deejay

Onursal Üye
13 Kas 2009
310
2,844
Mersin City
Teşekkürler D.J :)
Derleme bütün hale gelince tadından yenmez oluyor.
Zaman ve emek vermişsiniz, çok teşekkür ederim.
Başkaları da peşisıra gelir umudum var.:)

Lastik Arif diye bir hikaye var zamanında bir araya getirdiğim..Fakat o bu hikayeden biraz daha uzun..toplam 104 sayfa..Taramasına tararım fakat sonraki işlemler baya uğraştırıyor :)

CortoMaltese

Onursal Üye
8 Ağu 2012
554
2,987
Ellerinize sağlık. Zamanında Melih41 üstad da çok güzel bir küçük adam albümü derlemişti. Onu da tekrar görürüz inşallah.

mesken

Yeni Üye
8 Kas 2011
56
74
Sayın DeeJay. Öncelikle teşekkür ederim bu bulunmaz çizgi roman için. Fakat silinmiş gözüküyor. Saygılar...