Kızılmaske karikatürleri bitmez

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,315
Kızılmaske karikatürleri bitmez...

K_z_lmaske_Genelevde.jpg

K_z_lmaske_Evleniyor_para_takm_lar.jpg

K_z_lmaske_Kaplanlarla_Bar_maya_Gelmi.jpg

K_z_lmaske_Quarreling_while_pissing.jpg

K_z_lmaske_oyun_havas.jpg

K_z_lmaske_darbukat_r.jpg

K_z_lmaske_Karakolda_Ayna_Var_orjnl.jpg

K_z_lmaske_Cem_Y_lmaz.jpg

K_z_lmaske_K_l_daroglu.jpg

K_z_lmaske_Damgay_Memura_ba_lam.jpg

K_z_lmaske_Dedesi_Serbest_Meslek.jpg

Fantom_Bah_eli_GIRGIR_13.jpg

Aşağıda görülen sonuncu karikatürde faklı bir uygulama yaptım ve rahatsızlık verebilecek gibi gözüken bazı müstehcen sözcükleri "ani gif" dosyası içine kısa süreli görülecek şekilde gizledim. Aynı karikatürün müstehcenliği azaltılmış müdaheleli versiyonu uzun bir süre görüntüye geliyorken, karikatürün orijinali arada çok kısa bir süre gözüküp kayboluyor. Bu karikatürün ve benzerlerinin yer aldığı dergiler zaten ÇD'nda bolca bulunuyor. Bu nedenle olgunluğundan ve hoşgörülerinden kuşku duymadığım ÇD müdavimlerinin bu uygulamayı bir "otosansür" olarak değil de yeni bir "gif uygulaması" olarak değerlendireceklerinden eminim.Karikatür 1990'lı yıllarda "Leman" dergilerinden birinde çıkmıştı.

Karikatürün orijinalini görmek için 5-10 saniye bekleyin

K_z_lmaske_Y_z_n_G_ren_mi_l_yordu.gif

Son düzenleme:

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
:Ğ Sabah sabah ne güldüm be :D Ellerine sağlık dostum güzel bir derleme olmuş. Gerçekten çok komikler :D Gif olayı da rahatsızlık vermiyor bence. Hatta gif çalışmalarının artması bence çok güzel bir şey. Eğer bu tür gif çalışmaların olursa onunla ilgili bir konum var imzamda da göreceksin orada paylaşırsan hepimiz görür ve yorum yaparız. Teşekkür ederim :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Ehhh, fena değil,
yani güzel beee,
yani epeyi komik,
doğrusu harika yaaa...
Bu karikatürleri Kızılmaske görse Kızılmaskeliği bırakır, gider tebdili kıyafette şehre yerleşirdi herhalde;
zira karizma yerlerde...
Teşekkür ediyor, saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif