YYBA (Yol Yordam Bilmeyen Adam)

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
360
3,073
Tokat -Niksar
yyba0006.jpg

CBR 17 Mb
PDF 4 Mb

Moderatör tarafında düzenlendi:

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,015
Bastiani Kalesi
Bu arkadaş şimdiki kuşağın çocuğu galiba :) Bizler 80'lerde aşık olduğumuz bir kızın elini tutacağız, bir öpücük alacağız diye haftalarca heyecanla bekler, çıktığımız kızlara sanki evleneceğiz gibi saygı gösterirdik, (yani % 80-90'ına diyelim, çok attın din kardeşiyiz diyenler çıkabilir) şimdilerde ise kullan-at aşklar revaçta...

Paylaşım için tşkler bu arada...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
0eas.jpg

Çalıştığım şantiyelerden birisinde bu kadar vahim olmasa da buna benzer bir şey olmuştu:

Asma tavanın içinde çalışan bir teknisyen arkadaşlarıyla konuşurken, Hilmi formen'in aşağıda olduğunu fark etmeden "Hilmi yavşağı eli ...kinde dolaşıyor, tüm işi biz yapıyoruz. Puşt adam" demişti. :)

Herkesin ya da en azından yakınlarının başına gelmiştir böyle vakalar herhalde.

Çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum, sevgili dostum. Teşekkürler...

Not: Tüm dostlara hitap ederken isimlerini kullanarak hitap ediyorum (Sevgili Ali, sevgili Veli gibi). Ama senin durumunda ismin kullanmak yerine "sevgili dostum" demeyi tercih ediyorum. Yol yakınken nickini değiştirmeyi düşünür müsün? :) Zamanla nickler kalıcı oluyor, değiştirmek daha zor oluyor o bakımdan. :) Yanlış anlama ısrarcı değilim. :)

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
360
3,073
Tokat -Niksar

Çalıştığım şantiyelerden birisinde bu kadar vahim olmasa da buna benzer bir şey olmuştu:

Asma tavanın içinde çalışan bir teknisyen arkadaşlarıyla konuşurken, Hilmi formen'in aşağıda olduğunu fark etmeden "Hilmi yavşağı eli ...kinde dolaşıyor, tüm işi biz yapıyoruz. Puşt adam" demişti. :)

Herkesin ya da en azından yakınlarının başına gelmiştir böyle vakalar herhalde.

Çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum, sevgili dostum. Teşekkürler...

Not: Tüm dostlara hitap ederken isimlerini kullanarak hitap ediyorum (Sevgili Ali, sevgili Veli gibi). Ama senin durumunda ismin kullanmak yerine "sevgili dostum" demeyi tercih ediyorum. Yol yakınken nickini değiştirmeyi düşünür müsün? :) Zamanla nickler kalıcı oluyor, değiştirmek daha zor oluyor o bakımdan. :) Yanlış anlama ısrarcı değilim. :)[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Teşekkür ederim teklif için nickimden memnuniyetim devam ediyor. Yıllardır kahrımı çekti :) o yüzden değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Dile kolay neredeyse 16 yıl olmuş kullanmaya başlayalı. (HalfLife adlı oyunda kullanmaya başlamıştım.) Bu arada ismim Selim. Ama dostum da güzel bir ifade, o da olur :)