GALİP TEKİN-Bir Bekar Odası Hikayesi

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
file

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,776
Galip Tekin, gerilim-korku türü minik çizgi öyküleri yazıp çizmeye başladığı zamanlarda büyük ilgi göstermiştim. Sonraları küçük kareleri içinde birbirine yapışmış çizgiler, yoğun ve okunması zor balon yazıları sebebiyle öyküden değil de okuma zorluğundan tırsmıştım. İyi geldi bu paylaşım:)

Teşekkür ediyorum.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu
Daha önce yine burada paylaşılmıştı diye hatırladım ve küçük bir arama yaparak ulaştım. L-manyak dergisindeki Galip Tekin hikayelerini derleyerek bir arkadaş paylaşmış. Buradan bakılabilir. Diğer hikayeleri de bulunmakta. Ayrı link olması da güzel diyerek konuyu bağlayalım. Paylaşım için teşekkürler.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Daha önce yine burada paylaşılmıştı diye hatırladım ve küçük bir arama yaparak ulaştım. L-manyak dergisindeki Galip Tekin hikayelerini derleyerek bir arkadaş paylaşmış. Buradan bakılabilir. Diğer hikayeleri de bulunmakta. Ayrı link olması da güzel diyerek konuyu bağlayalım. Paylaşım için teşekkürler.

Haklısınız.Dikkat etmem gerekirdi.Trio Tuhaf Öyküler 1 de yayınlanmış,paylaşıma sunmamalıydım.Ayrıca Sniper 2.ciltte,Güzelin Ölümü 3.ciltte yayınlandığı için taradığım halde yine paylaşıma sunmayacağım.1997 yılı Leman Dergilerini gözden geçiriyorum, Bigbang,Pişman Olacaksın Generalim ve Denize Doğru yu paylaşıma sunduktan sonra Galip Tekin işini noktalayacağım.Uyarın için teşekkürler.