vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Bende orjinali mevcut.Eğer hala kafasında "Acaba güzel mi ki?" diye soru işaretleri olanlar varsa hiç çekinmeden okuyabilirler şiddetle tavsiye ederim harika bir kitap.İster, "ben elimde tutup o kâğıt kokusuyla okumak isterim" diyenlerden olun ister, "benim için farketmez ekrandan okumak daha zevkli" diyenlerden olun.Ama mutlaka bu güzel eser hakkında şüpheniz kaldıysa hiç çekinmeden dalın bence :D İyi okumalar...

zangief

Yeni Üye
10 Ara 2010
1
0
benim karikatürle pek aram yoktur ancak yazarın çizimleri hoşuma gitti.teşekkürler :)

arihanu

Kıdemli Üye
5 Eki 2010
208
505
bu adamın daha para kazanabilmesi için burada paylaşılmazsa daha iyi olur...

mandalar

Yeni Üye
7 Eyl 2010
63
59
teşekkürler kitap elimde ama okuyamıyorum karakterleri çok küçük o yüzden indiriyorum

porsuh

Yeni Üye
20 Eyl 2011
5
2
teşekkür ediyorum pegasus, sıkıntıdan patlarken çok iyi geldi. biraz yüzüm gülsün istiyorum.

Nuresha

Yeni Üye
18 Tem 2018
1
0
Bu serinin diğer ciltleri e-kitap, pdf, cbr vs.şeklinde olan varsa benimle irtibata geçebilir mi acaba? Bende kitap olarak var ama tatilde, yolculukta okumak için olsa güzel olur.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,838
Bu serinin diğer ciltleri e-kitap, pdf, cbr vs.şeklinde olan varsa benimle irtibata geçebilir mi acaba? Bende kitap olarak var ama tatilde, yolculukta okumak için olsa güzel olur.

Sizinle irtibata geçilmesine gerek yok, sitemizin belli kuralları gereği zamanı gelince bu kitaplar varsa yayınlanır.
Ayrıca kitaplar mademki sizde var o zaman tarayıp pdf veya cbr yapmak çok kolay. Bunları siz de yayınlayabilirsiniz.

igdirnet

Aktif Üye
8 Tem 2016
243
768
kitaplar yeni sayılır lütfen yakın zamanda paylaşmayalım.etik değil.bu arada ben üçünü de okudum.Mümkünse satın alarak mutlaka okuyun.

Son düzenleme: