Kötü Kedi Şerafettin 2 - L-Manyak

freeedooom

Kıdemli Üye
8 May 2009
204
1,196
En baba şarapçı Kötü Kedi Şero abinizin en kallavi atraksiyonları, en tırmalayıcı aksiyonları burada,

adszsek.png

freeedooom

Kıdemli Üye
8 May 2009
204
1,196
ya abicim esas kapağı koyamadım, indirince görürsünüz şu şero çok şerefsiz ya eline düşürdümü affetmiyo kimseyi, öldüm bittim yine gülmekten

freeedooom

Kıdemli Üye
8 May 2009
204
1,196
ya bu şero nun eşi benzeri olamaz , var mı bilmiyorum, ama hakikaten bülen üstün'ü takdir etmek lazım, harika bi karakter yaratmış, şero şu tiple bütün manitaları götürüyo walla.. küfürlerinde bile en orjinal kelimeleri kullanıyor ya.. ha bi de şero nun hikayesi var paylaşmadan yapamayacam ;
"Şero İstanbul ilinin Cihangir semtinde belalı bir tekir kedi rolündedir. Yarı insan yarı hayvan bir karakter olan Şero, Tonguç`un mastürbasyon yaptıktan sonra ortaya saçılan menilere oturan dişi bir kediden dünyaya gelmiştir. Daha sonraki zamanlarda Şerafettinin 7 kişi tecavüz ettikleri dişi bir kediden Tacettin adında bir oğlu olduğu ortaya çıkar"

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood
teşekkürler FREEEDOOOM şerafettinin yaşamda varoluş hikayesini bizimle paylaştığın için valla hala gülüyorum :d

izmarit

Yeni Üye
19 Şub 2010
47
3
şerefettin benim en süper kahramanım adamım süpermene bile gideri vardır:)

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
İlk çıktığı günden belli bir sayıya kadar tamamını defalarca okumuş, takip etmiştim. Albümleri de biraz tuzlu olmasa alacaktık da böylesi kısmetmiş :D Teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,719
Bu kadar sevimli, hin, hinoğlu hin ve gaddar, adi bir çizgikahraman olamaz. Kaç kez okuduysam tazeleğini yitirmedi. Sansürleneceklerin en başında geliyor ama sansürlenmesine en karşı olacağım çizgiromandır. Kanaatime göre Bülent Üstün'ü ustalar arasında değerlendirmek için başlıbaşına yeterli bir karakter(siz):) şero. Yalnız babasına değil, dünyaya kazık atmakta tereddüt etmiyor. Yine de kendine göre ilkeleri var.Teşekkürler freeedooom.