'Bizim English' İngilizce-Türkçe Aylık Dergi (Şubat 1982) Sayı: 1

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,629
BizimEnglsh1982-Say001.jpg

BizimEnglsh1982-Say001.gif

Sayın ginoboli sayesinde varlığını öğrendiğimiz derginin ilk sayısı. Umarım hoşunuza gider. Arka kapak ve resimli sözlük kısmını o kadar inat etmeme rağmen bir türlü tarayıcıda tarayamadım. Bilahare eklerim artık.

001-010 ncu sayıları da mevcut elimde, onları da uygun bir zamanda tarayacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
Sayın gandor08 güzel paylaşım için çok teşekkürler..
Zagor "Tam maceralar"ı yetim bırakmayın. :)
Saygılarımla..

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
39
43
denizci
Eline sağlık dostum. :) Bu arada; tappers üstadıma da aynen katılıyorum; Zagor ve tabii Çiko.. :D

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,759
İstanbul
Kapaktaki durumun aynıyle başıma geldiğini söyleyeyim :) Sınavlarda iyi netice alıyorum ama iş konuşmaya gelince soğuk soğuk terler döküyordum. Bereket versin kısa zamanda bu sorunu aştım da rahatladım.

Şimdilerde bu sorunu çözmeye yönelik daha etkin bir program uygulandığını gözlediğimi belirteyim.

Bu arada; dergi çok matrakmış. :) Tavsiye ederim.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,865
5,078

Sayın gandor08 ;

Evet sayın “ginoboli” ile gündeme gelmişti “Bizim English” dergisi. İyi ki de gündeme getirmişti.

Senin olanağın ne kadar çok böyle. Hemen bu dergileri bulmuşsun , buluşturmuşsun , taramışsın ve… sunuyorsun !!!!!!!!

Daha önce de değindiğim gibi ben zamanında ben de bu dergileri almıştım.
Kaç sayı aldım , kitaplığımda var mı , bilemiyorum ? Şimdi sayende elektronik kitaplığımıza kazandırıyoruz.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

( *Not – 1 : Ne olursun “Sözlük” kısmını da tara ve bize ulaştır. Bunu bekleyeceğim ve dosyaya ekleyeceğim. Bu kısım eksik kalırsa önemli bir bölümünden yoksun kalacağız. Zaten söz verdin. Sözünün takipçisi olup , gerekirse hatırlatacağım. )

( *Not – 2 : Soracağımı bildiğin için önceden bildiriyorsun ilk 10 sayı var diye. Ama ne olursun bu güzelim derginin diğer sayılarını da bize ulaştır. )