Türk Futbol Tarihi (Cilt 6)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Atatürk ve Cumhuriyet sevdalısı tüm dostlarımın zafer bayramını kutlarım...
Saygılarımla...

aBbQ9A.jpg

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Arşivimizde değerli bir başvuru kaynağı olarak yerini alacaktır.
Çok çok teşekkürler.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Paylaştığınız ciltler arasında en kapsamlı ve en güzel içeriğe sahip olan bu olmuş zira diğerlerinde sunum yapılırken fazla resim kullanılmıyordu, bunda ise bol bol resim kullanmışlar. Her futbolseverin kütüphanesinde bulunması gereken bu dev eser için çok teşekkür ederim üstadım.

Bu vesileyle, 30 Ağustos zaferinin mimarı Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, onunla birlikte vatanımızı savunan bütün şehit ve gazilerimizi şükranla anıyor;
paylaştığınız eserin giriş sayfasındaki Atatürk portesini aşağıya ekliyorum.

Turk-Futbol-Tarihi-cilt-6-003.jpg

Son düzenleme:

kuriboh

Süper Üye
23 Ağu 2018
494
1,149
şu an dünya'da
Paylaştığınız ciltler arasında en kapsamlı ve en güzel içeriğe sahip olan bu olmuş zira diğelerinde sunum yapılırken fazla resim kullanılmıyordu, bunda ise bol bol resim kullanmışlar. Her futbolseverin kütüphanesinde bulunması gereken nu dev eser için çok teşekkür ederim üstadım.

Bu vesileyle, 30 Ağustos zaferinin mimarı Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, onunla birlikte vatanı savunan bütün şehit ve gazilerimizi şükranla anıyor, aşağıya; paylaştığınız eserin girişinde olan bir Atatürk portesini ekliyorum.

Turk-Futbol-Tarihi-cilt-6-003.jpg

Sizin UEFA Süper kupanız önceki ciltte güme gitmiş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Sizin UEFA Süper kupanız önceki ciltte güme gitmiş.
Evet, bunu önceki ciltte belirtmiştim. Kulüp bazında Avrupa'nın en büyük kupasını alıyorsunuz ama bastığı yayında, amatör kulüplere kadar hiç bir detayı atlamayan futbol federasyonunuz gidiyor Türk spor tarihi için çok önemli olan bu zaferi gözden kaçırıyor. Çok trajikomik bir durum maalesef..