KRAL Müzik Dergisi Sayı: 1 (Eylül 2002)

KRAL Müzik Dergisi Sayı: 1 (Eylül 2002)

Dergiler

Like Tree51Likes
  • 21 Post By misterno
  • 4 Post By Beymelikli18
  • 3 Post By gorgon
  • 3 Post By misterno
  • 4 Post By misterno
  • 3 Post By gorgon
  • 4 Post By inoj kalka
  • 2 Post By samihakan
  • 5 Post By ertuga
  • 2 Post By ikimart94

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29.Ağustos.2019, 19:09   #1
Onursal Üye

misterno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 35567
•Rep Seviyesi :
misterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond repute
Standart KRAL Müzik Dergisi Sayı: 1 (Eylül 2002)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
misterno isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2019, 19:29   #2
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 267286
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Ellerine sağlık üstadım,Nez'in sevilen şarkısıyla "sakın sakın ha" ile devam.

Bu arada devamlı mesajlarım siliniyor onu anlayamıyorum.İlgilerin dikkatine..
kusto, Baltimora, misterno ve 1 kişi bunu beğendi.

Konu Beymelikli18 tarafından (29.Ağustos.2019 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2019, 20:01   #3
Süper Üye

gorgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 75015
•Rep Seviyesi :
gorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond repute
Nez'in "Sakın Ha" şarkısı için hazırlanan video klibine Yüksek Lisans Tezi yazılmıştır. Tezin adı da çok havalıdır: "Postmodern Perspektifte Müzik Videoları ve Nez'in "Sakın Ha" Videosunun Analizi" Asparagas değil gerçektir

Üstadım, senin paylaşımlarında neden hep böyle oluyor? Resmen geçmişte kendimi kaybediyorum. İhtiyarladığımın kanıtı mı yoksa? Ellerine sağlık, müthiş paylaşım.
kusto, Baltimora ve misterno bunu beğendi.
gorgon isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2019, 20:11   #4
Onursal Üye

•Rep Seviyesi :
misterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond reputemisterno has a reputation beyond repute
Alıntı: gorgon´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Nez'in "Sakın Ha" şarkısı için hazırlanan video klibine Yüksek Lisans Tezi yazılmıştır. Tezin adı da çok havalıdır: "Postmodern Perspektifte Müzik Videoları ve Nez'in "Sakın Ha" Videosunun Analizi" Asparagas değil gerçektir

Üstadım, senin paylaşımlarında neden hep böyle oluyor? Resmen geçmişte kendimi kaybediyorum. İhtiyarladığımın kanıtı mı yoksa? Ellerine sağlık, müthiş paylaşım.

Okumak isterdim o tezi neler yazmış acaba?Bir müzik klibine tez yazmakta beceri isteyen bir uğraşı olmalı
kusto, Baltimora ve gorgon bunu beğendi.
misterno isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2019, 20:15   #5
Onursal Üye

•Rep Seviyesi :
Yaşlanmak konusuna gelince bizler yaşlanmıyoruz.Sürekli geçmişte yaşadığımızdan zaman ya tamamen duruyor yada çok yavaş akıyor.Muhtemelen ben şimdiki zamanı 20 yıl sonra yaşayacağım
kusto, Baltimora, ertuga ve 1 kişi bunu beğendi.
Alt 29.Ağustos.2019, 20:54   #6
Süper Üye

gorgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 75015
•Rep Seviyesi :
gorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond reputegorgon has a reputation beyond repute
Alıntı: misterno´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Okumak isterdim o tezi neler yazmış acaba?Bir müzik klibine tez yazmakta beceri isteyen bir uğraşı olmalı

Tez kamuya açık, üstadım.

Bir gün bu platformda tez paylaşacağım aklıma gelmezdi

Keyifli okumalar.

kusto, Baltimora ve misterno bunu beğendi.
gorgon isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2019, 20:55   #7
Yeni Üye

inoj kalka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
inoj kalka is on a distinguished road
Harika bir paylaşım gerçekten emeğinize sağlık. Geçenlerde milli kütüphanede bulup okumuştum bu sayıyı o dönem için gerçekten özel bir dergi, dolu dolu. Uzan grubu çalışmış. Tam nadir kitaptan siparişini vereceğim zaman satılmış olduğunu görüp üzülmüştüm. Gerçekten çok sevindim her paylaşımınızı severek ve ilgiyle takip ediyorum. Diğer sayılarını ve dönemdaş magazin dergilerini de görürüz birgün umarım.. Bende de Şamdan, Gala, Star Life gibi dergiler mevcut ama tarayıcım yok. Bu arada Nez ile ilgili yazılan tez sakın ha klibinin dans akışıyla alakalı. Eklektik yapısıyla o dönem dans edip şarkı söyleyen vokal olarak adını duyuran Nez magazinlere ve bu tarz tezlere konu olmuştu. Tekrar teşekkürler paylaşım için.
kusto, Baltimora, misterno ve 1 kişi bunu beğendi.
inoj kalka isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2019, 21:35   #8
Aktif Üye

samihakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
samihakan is on a distinguished road
Kral Müzik Dergisi ile Eylül 2002 tarihine seyahat için teşekkürler.
Baltimora ve misterno bunu beğendi.
samihakan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2019, 22:12   #9
Süper Üye

ertuga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 135421
•Rep Seviyesi :
ertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond reputeertuga has a reputation beyond repute
Alıntı: misterno´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaşlanmak konusuna gelince bizler yaşlanmıyoruz.Sürekli geçmişte yaşadığımızdan zaman ya tamamen duruyor yada çok yavaş akıyor.Muhtemelen ben şimdiki zamanı 20 yıl sonra yaşayacağım

Bu durumu ben de yaşıyorum. Bir taraftan güzel olsa da etrafımdakilerin bundan az da olsa rahatsız olduğunu seziyorum. Beni iyi tanıyan bir arkadaşım bana "Sürekli geçmişte yaşadığın için şu anın güzelliğini (ellerinizden öper iki çocuğum var) yaşamıyorsun. Çocukların şu an büyüyor. Onlar sadece bir defa 4 yaşında olacak veya 10 yaşında olacak. O yaşlarının güzelliğini onlarla yaşaman gerekiyor" demiş. Bir yandan hak veriyorum ama diğer taraftan geçmişten kopamıyorum. Bunları yazarken bile ağlamaklı oldum.

Tarama için teşekkürler.
ertuga isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2019, 13:04   #10
Yeni Üye

ikimart94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
ikimart94 is on a distinguished road
1992'de Metro FM ve Süper FM, 1993'te Radio Blue, Joy FM, Kral FM ve Lokum FM, son olarak da 1994'te Kral TV'nin açılmasıyla birlikte başlayan süreç nihayet sekiz yıl sonra Kral Müzik Dergisiyle hayat buldu. Paylaşım için teşekkürler.
Baltimora ve misterno bunu beğendi.
ikimart94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil