CNBC-e Dergisi - Sayı:4 (Mayıs 2000)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,148
Aklıma 1998 yılındaki 90 artıdaki Hagi'nin golüyle kazanılan Galatasaray - Athletic Bilbao maçındaki gol sonrasındaki spikerin sevinci sırasındaki sözleri geldi. Bekledik derkenki sevinç. Ben de burada derginin kapağını görünce öyle mutlu oldum. Bu sayılar bulunamayacak türde olduğu için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Galiba artık film izlememe sebebim, o zamanki filmlerin çok iyi olmasından kaynaklanıyor. Pulp Fiction, Rezervuar Köpekleri, İngiliz Hasta (ben çok severim) vb.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Aklıma 1998 yılındaki 90 artıdaki Hagi'nin golüyle kazanılan Galatasaray - Athletic Bilbao maçındaki gol sonrasındaki spikerin sevinci sırasındaki sözleri geldi. Bekledik derkenki sevinç. Ben de burada derginin kapağını görünce öyle mutlu oldum. Bu sayılar bulunamayacak türde olduğu için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Galiba artık film izlememe sebebim, o zamanki filmlerin çok iyi olmasından kaynaklanıyor. Pulp Fiction, Rezervuar Köpekleri, İngiliz Hasta (ben çok severim) vb.

Tv de bende izleyemiyorum sansürden dolayı.Artık filmler de eskisi gibi kaliteli olmuyor belki de anlatacak hikaye kalmadı artık :)
Dizi sektörü çok gelişti diziler bile film tadında çekiliyor neredeyse.Bulursam festival tarzı filmleri severek izlerim olmadı klasik bir film seçerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul

Mayıs 2000 başlığını görünce benim de aklıma 17 Mayıs 2000'de kaldırdığımız UEFA kupası geldi. O güzel seneyi hatırlayıp solumak için bile bu dergiyi indirip okumaya değer. Paylaşım için teşekkür ederim..