Türk Futbol Tarihi (Cilt 7)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Bu elimdeki son cilt bundan sonra çıkarıldı mı? bilmiyorum, çıkarılmışsa illaki bir diyar sakini bulur ve güncel zamanlara kadar getirebilir;
saglıcakla kalın;

NLBB84.jpg

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,063
İzmir
Umarım son 10 seneyi de bir başka üstad bulur ...Emekleriniz için teşekkürler üstadım...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Bu son ciltte sayfa tasarımlarında tavan yapmışlar, gerçekten göze hitap eden cıvıl cıvıl bir eser ortaua koymuşlar. Bu arada TFF maalesef hala 8. cilti yayınlamamış. Her şey için teşekkürler üstadım.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,757
İstanbul
Bu paylaşımlarınızla resmen tarih yazdınız üstadım, ellerinize sağlık.

PDF formatından JPG formatına çevirerek paylaşmış olduğunuz bu kıymetli yayın, Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinde PDF formatında mevcuttur. Maalesef sadece 7 cilt bulunmaktadır. Anlaşılan devamı getirilememiş. Keşke, bu kıymetli çalışmanın sonraki yıllara ilişkin ciltleri de hazırlanabilmiş olsaydı.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Arşiv değeri çok yüksek olan bir eseri bizlerle buluşturduğunuz için çok teşekkürler. Faydalı bir çalışma sitemize ve hepimize kazandırıldı.Eski yıllara ait futbol sezonlarının en önemli istatistiklerinin tek kitapta toplanması mükemmel olmuş. Pek çok kişinin Futbol Federasyonu'nun bu yayınından haberinin bile olmadığını sanıyorum.