Deli Balta Sayı 19 - İmdat 1

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951

m93v3s.jpg
211w0uo.jpg

Deli Balta ve çizgilere gönül vermiş dostlarıma saygılarımla...

Mutlu yıllar tsubasa üstadım...

MEDİAFİRE

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Sayın Prince çok teşekkürler keşke cilt halinde yeniden basılsa çizgilerini çok seviyorum.Saygılar.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
delibaltayı fena kızdırmışlar
okuması keyifli çizimleri farklı süper bir dergi
paylaşım için çok teşekkürler üstad

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Geçenlerde ziyaret amacıyla Petranyus un yanına uğramıştım.Hoca derste olunca biraz kantinde vakit geçireyim dedim.Bir kaç öğrenci toplanmışlar baktım ÇR okuyorlar bilgisayardan. Bende kişi adedi kadar çay alıp yanlarına gittim.Merhaba gençler dedim size sormadan çay getirdim neye bakıyorsunuz böyle dedim.Çaylarımızı içerken gençlerden biri kitap okuyoruz dedi.Allah Allah nasıl yani bilgisayarda hemde dedim.Birisi teknoloji çok ilerledi artık böyle dedi.Nerden buluyorsunuz dedim satınmı alıyorsunuz yok dedi siteler var oradan indiriyoruz.Sitede kitap ne arasın gençler diyince o o dediler sen teknolojinin çok gerisinde kalmışsın kitapları tarıyorlar bizde okuyoruz.İyimiş dedim.Hangi sitelermiş dedim.Bizim siteyle malumu ilana gerek yok diğer siyam ikizi sitenin adresini verdiler.İyimiş yav dedim.Gençlerden bir diğeri hocam seni açmaz oralar napıcaksınki dedi.Bir inceleyeyim dedim.Teksas - Tommiks duymadınmı dediler yok dedim hiç bilmem Spiderman o ne dedim ooo dediler hocam hiç boşa uğraşma sen bildiğin gibi devam et.Valla dedim gençler ben gençken Kara Murat falan millet okurdu Tarkan falan kendi aralarında konuşulurdu öyle bir şeymi ? Benzer sayılır dedi.Çaylarınızı tazeleyeyim banada öğretin dedim.Gençlerden biri zamanımız yokki adresler burası evden bilgisayar bilen biri varsa yardım eder dedi.Kusura bakmayın gençler dedim çaylar bitince ayrılmam lazım.Başka bir masaya geçtim Petranyus gelince Hocam kusura bakma beklettim dedi malum ders falan, yok ya önemli değil üstad senin öğrenciler bizim forumlarda fink atıyor haberin olsun biliyorum hocam dedi derste bile okuyan var cepten ikaz ediyoruz hobiler ders sonrası diye aslında bu muzurlukları biraz da hoşuma gitmiyor değil belki benim düzenlediğim bir yayını okuyor o arada farkında değil.Ne bilsin hocasıda aynını yapıyor.Neyse üstad dedim biraz sohbetten sonra kalkayım biraz işlerim var.Uzun lafın kısası gençlerde bir kıpırdanma var.Gidişat umut verici.Tablet , bilgisayar , akıllı telefon her yerdesiniz haberiniz ola heyya mola heyya mola heyya mola hey.Selamlar iyi akşamlar.