Green Lantern - New Guardians #01 (Çeviri ve Balonlama)

Green Lantern - New Guardians #01 (Çeviri ve Balonlama)

DeadFool

Like Tree20Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09.Ekim.2011, 02:24   #1
Çeviri Balonlama

nireng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 170282
•Rep Seviyesi :
nireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond repute
Tum19 Green Lantern - New Guardians #01 (Çeviri ve Balonlama)
Green Lantern - New Guardians #01

Evet Evet... Yeni DC evreninin ilk "Yeşil fener - Yeni Koruyucular" dergisi ile karşınızdayız. (Türkçe yazdığıma bakmayın, içinde geçen tüm Green Lantern ve türevleri sizlerin haklı yoğun ikna çabaları sayesinde aynen korundu.)

Birileri Çevirdi - Deadfool
Birileri Düzenledi, Balonladı - Nireng
Birileri Okudu - ........... (Adınızı yazın)

Bu dergide bahsi geçen Yeşil Fener, kendisine göre diğer standart üniformalı Hal Jordan'dan daha havalı bir kostümü olan Kyle Rayner.

Hikaye giriş bölümü "nasıl yani" dedirtecek cinsten. Son iki sayfası ise "işte eğlence şimdi başlıyor" dedirtiyor.

Bu dergiyi çevirerek yayınlanmasına sebep olan ÇD ortağım Deadfool'a sonsuz teşekkürler. Diğer sayılarda da bu beraberlik devam edecek.

Beğenirseniz--
ee... tabiki beğeneceksiniz ve devamı gelecek..

Nireng

Not: Aşağıdaki kapak orjinal alternatif kapak değildir. Kolaj bana aittir.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

İyi Seyirler

Konu nireng tarafından (01.Mayıs.2012 Saat 20:37 ) değiştirilmiştir.
nireng isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Ekim.2011, 02:30   #2
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1345861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Çeviri takımı (aslında ben bir ara ÇeTe diyordum ama benden başka kimse tutmadı) işbaşında..
Elin Amerikalısından hızlı Türkçesini okuyabiliyorum..
Bana helal olsun..
Ben bu ÇeTe'yi ve onun işbirlikçi üyelerini teşekkür bombardımanına tutarım..
Saygılar, sevgiler..
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Ekim.2011, 02:30   #3
Yönetici

serifengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 166601
•Rep Seviyesi :
serifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond reputeserifengin has a reputation beyond repute
Kimse olanın farkında değil sanki..
Mükemmel bir iş çıkartıyorsunuz arkadaşlar..
Ülkemizde büyük ihtimal daha senelerce göremeyeceğimiz eserleri okuyoruz sayenizde.. Teşekkürler..
Not: Kapak kolajı harika duruyor..

Hαdi simit sαtαnı αnlαdım,
kestαne sαtαnı dα.
Peki yα dost sαtαn,
O dα mı ekmek pαrαsı ?
serifengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Ekim.2011, 02:30   #4
Yeni Üye

mazmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10010
•Rep Seviyesi :
mazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond reputemazmaz has a reputation beyond repute
çok teşekkürler hemen indiryorum.
mazmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Ekim.2011, 03:13   #5
Yeni Üye

sleepingforest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 230
•Rep Seviyesi :
sleepingforest has a spectacular aura aboutsleepingforest has a spectacular aura aboutsleepingforest has a spectacular aura about
Özellikle bu akşam okumayıp yarına bırakıcam güne neşeli başlamak için. Çok teşekkürler
sleepingforest isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Ekim.2011, 03:35   #6
Süper Üye

sergen07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 31133
•Rep Seviyesi :
sergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond repute
İndirmeye tıkladığımda dosyada herhalde virüs görüyor nod 32 izin vermiyor indirmeye indiremiyorum...
sergen07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Ekim.2011, 03:41   #7
Yeni Üye

baikonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
baikonur is on a distinguished road
bende indiremiyorum,virüs buluyor dosyada
baikonur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Ekim.2011, 03:54   #8
Süper Üye

sergen07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 31133
•Rep Seviyesi :
sergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond reputesergen07 has a reputation beyond repute
Sorun neyden kaynaklanıyor bilemiyorum ama indirenler yeniden bir taratırlarsa dosyayı iyi olur düşüncesindeyim
sergen07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Ekim.2011, 04:13   #9
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1922191
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Arkadaşlar ben indirdim ve kontrol ettim,herhangi bir problem yok,tekrar deneyin...
Harika bir paylaşım,eline sağlık dostum,teşekkürler.
ertuğrul isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Ekim.2011, 10:44   #10
Çeviri Balonlama

nireng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 170282
•Rep Seviyesi :
nireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond reputenireng has a reputation beyond repute
Belkide problem dosyanın ismindeki "#" karakteri ile alakalıdır. bazen aynı sorunu bende yaşıyorum. dosya ismindeki karakteri kaldırdım.
Lütfen tekrar deneyin.

NOD32 benimde yasal olarak kullandığım tek virüs programıdır.

Not: virüs uyarısı nedir? hangi virüsü yada trojanı bulduğunu söylüyor NOD32?
nireng isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
green lantern

Seçenekler
Stil