Watchmen(1-12 Digital), V For Vendetta(1-10) + Bonus Adventure Time Cover Showcase

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Kırık linklerin yenilenmesi için neden yardım etmiyorsunuz?

Bu iki siteden çok büyük olasılıkla ilgili çizgi romanları bulabileceğinizi tahmin ediyorum. Bu sitelerde olmasa bile internet üzerinde bir yerlerde muhakkak bulunur.

Buralardan indirip, sonra ilgili dosyaları mediafire gibi bir dosya yükleme platformuna yükleyebilir misiniz? Son olarak bu linkleri ilgili konu başlıklarının altına yazarsanız kırık linkleri yenilemiş ve Çizgi Diyarı'na ve çizgi romana katkıda bulunmuş olursunuz. İstemez misiniz?

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,452
8,411
İzmir
Adı geçen çizgi romanları ben daha önce indirdim. Fantastic Four serisi bitsin sırayla hepsini paylaşacağım. Vardiyalı çalıştığım için saat kavramım çok esnek. Herkesin uyuduğu saatlerde ben çalışıyorum, benim uyuduğum saatlerde ise millet işbaşı yapıyor. :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Adı geçen çizgi romanları ben daha önce indirdim. Fantastic Four serisi bitsin sırayla hepsini paylaşacağım. Vardiyalı çalıştığım için saat kavramım çok esnek. Herkesin uyuduğu saatlerde ben çalışıyorum, benim uyuduğum saatlerde ise millet işbaşı yapıyor. :)

İlgin için teşekkürler, sevgili darkwood. Ancak yukarıdaki mesajımdan sonra theturx'un bu çizgi romanlara ait kırık linkleri bizzat kendisinin yenileyeceğini zannediyorum. Kırık link bildirmek için konu başlığı açtığına göre çok önemsiyor olmalı. Önemsenen kitapların tüm çizgi roman severlerle paylaşılması hoş bir şey olurdu doğrusu. Yapılacak iş de hiç zorlu değil. Sıkıntı çekerse ben yardıma hazırım.

Ne dersin theturx?