The Sandman #1-6 (of 6) Complete

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,616
İzmir
27710-4207-30745-1-sandman-the_super.jpg

Gaiman - The Sandman #1-6 (of 6) Complete
Eng | rar | jpeg | Vertigo comics | 430 MB total

DOWNLOAD

Burada zibil gibi çizgi romanın ingilizceleri mevcuttur.

Aksini Belirtmediğim Sürece Tüm Paylaşımlarım Alıntıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

geddares

Yeni Üye
13 Ara 2011
2
1
acaba türkçesini blabilme ihtimalimiz varmı ? bi ara bi arkadaşım sayesinde elime geçmişti ilk cildi ve türkçeydi _? acaba internet üzerinden bulabilir miyiz

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Yav gözünü seveyim yapma böyle birden heyecanlanmıştım ne güzel Türkçesini buldum diye Cihan abi çok methetmişti bunu meraklar içersindeyim :d
Eğer ki bunun ingilizcesini çeviren olursa seve seve balonlamasını yapabilirim.

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
225
Yav gözünü seveyim yapma böyle birden heyecanlanmıştım ne güzel Türkçesini buldum diye Cihan abi çok methetmişti bunu meraklar içersindeyim :d
Eğer ki bunun ingilizcesini çeviren olursa seve seve balonlamasını yapabilirim.

Türkçesi çevrilmiş olarak Arka Bahçe'den çıktı diye biliyorum.
Üstelik en az 3-4 sene önceki yayınlardan.
Belki elindeki cilt bozulur diye taramaya kıyamayan dostlar vardır. Ben onların yerinde olsam arşivimi balonlama yapmaya gönüllü dostlarımıza teslim ederdim.
Böyle bir teklifte bulunduğunuz için teşekkür ederim sayın Vkopuzoglu. Dilerim başka dostlar da konuya duyarlılık gösterir.

sandwoman

Yeni Üye
24 Haz 2020
1
0
Arkadaşlar Türkçesi'ni bulan çok rica ediyorum tarayıp paylaşsın hayrına. Lütfen sevindirin bizi...

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakani123

Yeni Üye
13 Kas 2017
10
18
İthaki çok güzel bir şekilde basmış ve ilknokta web sitesinde de %50 indirimle oldukça uygun rakamlarda satışta. Kesinlikle basılı kitap olarak elinizde bulunmalı.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Değerli Dostlarım, Forum Kurallarımız gereği Sandman serisini Türkçe olarak paylaşmıyoruz. Seri; hâli hazırda Türkiye'de çizgi roman konusunda katma değer sağlayan ve tüm çizgiseverlerin yüzünü güldüren yayınevlerimiz tarafından Türkçe olarak satışa sunulmuş durumda.

Konu hakkında anlayışınıza teşekkür eder, talep konusunda ısrarcı olmamanızı rica ederiz. Dikkate alacağınız için ayrıca teşekkür ederim.

Sevgiyle kalın...